محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز و فیروزکوه/ ممنوعیت تردد تریلرها در شرق استان تهران

سیاوش محبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در پردیس، اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه روز جمعه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از رودهن به آب اسک ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ۱۸ الی ۲۴ ازآب اسک تا رودهن یک‌طرفه است.

وی در ادامه افزود: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها در محور هراز به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ ممنوع است.

محبی تصریح کرد: تردد کلیه تریلرها از محور فیروزکوه به جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه از قائمشهر و بلعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه شرق تهران ادامه داد: با توجه به این که در ماه مبارک رمضان هستیم، درصدی از وقوع تصادفات رانندگی به خاطر خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان وسایل نقلیه اتفاق افتاده است.

وی افزود: یافته‌های پزشکی نشان می‌دهد که روزه‌داری قند خون را در ساعات پایانی روز کاهش می‌دهد و تاثیر مستقیمی بر افزایش زمان واکنش و سرعت عمل در حین رانندگی و مقابله با خطر و کاهش توانایی تشخیص افراد شده است، در نتیجه ممکن است، به بروز رفتارهای منجر به خطر همراه با خشونت در رانندگی شود.

محبی خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنیم رانندگان عزیز وسایل نقلیه با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی و اخلاقی قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت نموده و به حقوق اجتماعی همدیگر احترام بگذارند.

رئیس پلیس‌راه شرق استان تهران اضافه کرد: هر چه در این ایام با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کنید با افزایش ایمنی و آرامش در معابر اجر عظیمی در ماه مبارک نزد خداوند متعال خواهید داشت.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *