محصولات قزوین در بازارهای داخلی شناخته شده نیست/ اتحادیه صادرکنندگان احیا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، سیده‌حمیده زرآبادی در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان قزوین که با حضور استاندار قزوین، حبیبی معاون استاندار، پرزحمت رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و جمعی از مدیران شهری عصر امروز در تالار برلیان برگزار شد در خصوص احیای اتحادیه صادرکنندگان اظهار داشت: احیای اتحادیه صادرکنندگان که با عزم خود صادرکنندگان برای حل مشکلات و ارتقا صادرات استان به بازارهای جهانی بوده که اتفاق بسیار خوشایندی است.

وی گفت: به نظر می‌رسد استان قزوین با قدمتی که در بخش صنعت و کشاورزی دارد، بهتر است نام استان برندسازی شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بسیاری از محصولات استان قزوین حتی در بازارهای داخلی شناخته شده نیست و ایجاد یک اتحادیه با هیأت‌مدیره‌ای فعال یک الزام است.

زرآبادی عنوان کرد: اگر این مسیر ادامه پیدا کند قطع به یقین در بخش صادرات می‌توان موفق بود که این امر با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی در استان عملی می‌شود.

وی ادامه داد: تشویق و حمایت صادرکنندگان از سوی مدیریت ارشد استان قزوین نشان‌دهنده یک تحول بزرگ اقتصادی برای استان است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: احیای اتحادیه صادرکنندگان در استان قزوین یک اتفاق خوش در جهت رونق و شکوفایی صادرات و محقق شدن اقتصاد مقاومتی است و با این اتفاقات می‌توان به مطلوبی که در ذهن همه دلسوزان استان دست یافت.

زرآبادی مطرح کرد: از این پس هر مشکلی چه به صورت انفرادی و جمعی برای تولیدکنندگان ایجاد شود، در کمیسیون صنایع شخصاً به آن رسیدگی خواهم کرد.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *