مدیران کرمانشاه با تعصب و جسارت بیشتر به کمک زلزله‌زدگان بشتابند/ ادامه بازسازی مناطق زلزله‌زده در تعطیلات نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، علیرضا تابش امشب در نشست ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، گفت: به‌منظور بازسازی مناطق زلزله‌زده استان تصمیم‌های اصولی اتخاذ شده که باید با سرعت بیشتری اجرایی شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه قانون دست‌وپاگیر اداری سبب پیشروی کند در بازسازی مناطق زلزله‌زده استان شده است،‌ تصریح کرد: ستادهای بازسازی استان خراسان رضوی و مازندران به کمک مردم زلزله‌زده سرپل‌ذهاب شتافته‌اند.

وی با اشاره به اینکه روند بوروکراسی اداری در استان‌های دیگر نسبت به مناطق زلزله‌زده استان ما تا این اندازه دست‌وپاگیر نبودند، عنوان کرد: ضرورت دارد که مدیران اجرایی استان کرمانشاه با تعصب و جسارت بیشتری به کمک زلزله‌زدگان بشتابند.

تابش ادامه امر بازسازی مناطق زلزله‌زده در تعطیلات نوروز را بی‌وقفه عنوان و تاکید کرد: استاندار کرمانشاه باید تلاش کند که مسئله حمل و نقل مصالح در ایام عید نوروز آزاد باشد، همچنین در زمینه آواربرداری شهرستان سرپل‌ذهاب باید این منطقه از نظر بصری، آماده بازسازی پرشتاب شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: بانک‌های استان کرمانشاه خود را موظف بدانند که تا ۲۵ اسفندماه در راستای ادامه انعقاد قراردادها و پرداخت تسهیلات به مردم زلزله‌زده منطقه همکاری لازم را به عمل بیاورند.

این مسؤول با درخواست از مردم زلزله‌زده استان کرمانشاه مبنی بر مشارکت همگانی برای تسریع در بازسازی مناطق تخریب شده، متذکر شد: امکانات و مصالح ساختمانی مورد نیاز برای بازسازی مناطق زلزله‌زده استان عمدتا از داخل کرمانشاه تامین می‌شود.

تابش با اشاره به اینکه استان کرمانشاه نیاز به توجه بیشتر از سوی مسؤولان اجرایی دارد، اظهار داشت: به‌منظور بازسازی مناطق زلزله‌زده استان تصمیم‌های اصولی اتخاذ شده که باید با سرعت دوچندان و دقت‌عمل مضاعفی به منصه ظهور دربیاید.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *