مدیرکل ورزش روی پوست موز/ نارضایتی نیکبخت در مقابل حمایت تمام‌قد حاجی‌بابایی

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، چندماه پیش بود که محمدناصر نیکبخت استاندار همدان در حضور وزیر ورزش و معاونینش خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان گفت: اگر پاس در فصل جاری لیگ یکی شود، در سمت خود می‌مانی، در غیر این صورت کنار می‌روی!

همین چند روز پیش هم در تویسرکان گفته بود: امسال نمی‌گذارم مدیرکل ورزش و جوانان مدیر استان بماند، پروژه استخر سرپوشیده بانوان تویسرکان از سال ۸۶ تاکنون باقی مانده و اگر همین‌طور رهایش کنیم تا دو سال دیگر کاری نمی‌شود!

انتقادات استاندار همدان نسبت به عملکرد مدیری که خود دست روی انتخابش گذاشته، اما آنقدر بیش از حد تصور شده بود که به نظر می‌رسید رسول منعم یکجا هم که شده به یک حمایت درست و درمان نیاز دارد و برای این حمایت چه کسی بهتر از حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی؟!

حاجی‌بابایی اخیرا در یک برنامه ورزشی اعلام کرده که: رسول منعم جزو مدیران پاک و سالم ورزش کشور محسوب می‌شود که به جای ایراد سخن و ایجاد هیاهو بیشتر مدیری عملگراست و همواره پیگیر امور بوده است.

نماینده همدان با این سخنان خود به‌ نوعی ترمز انتقادات بی‌سابقه نیکبخت از دستگاه ورزش همدان را کشید.

در روزهایی که مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از یک سو مورد انتقاد قرار می‌گیرد و از سویی دیگر از نماینده مجلس نمره قبولی، باید دید وضعیت دستگاه ورزش استان همدان در آینده به چه شکل خواهد بود.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *