مراسم روز خبرنگار در کرمانشاه برگزار شد + تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیین تقدیر از اصحاب رسانه و گرامیداشت روز خبرنگار شامگاه سه‌شنبه مورخ ۱۹ مرداد ماه سال‌جاری در سالن شهید قهاری واقع در مجموعه فرهنگی بعثت شهر کرمانشاه برگزار شد.

این مراسم با حضور سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان، مجتبی بیاتی، حسن موحد مسؤول بسیج رسانه استان، مدیران خبرگزاری‌ها و نشریات استان، خبرنگاران، اصحاب رسانه، اساتید و اهالی فرهنگ و ادب استان کرمانشاه برگزار شد.

این مراسم در یک فضای صمیمی ادامه یافت و محسن فولادی مدیر خبرگزاری فارس استان، حشمت‌الله سلطانی مدیرمسؤول نشریه ابراز و محمدرضا منتظریانی مدیرمسؤول پایگاه خبری حیات غرب به نمایندگی از اصحاب رسانه استان کرمانشاه به بیان نظرات، پیشنهادات، انتقادات، نیازها، نقاط ضعف و قوت، راه‌کارها و موضوعات مختلف مربوط به حوزه رسانه پرداختند.

براساس گزارش فارس، تقدیر از خانواده‌های معظم شهدای رسانه استان، پخش کلیپ، تقدیر از اصحاب رسانه و خبرنگاران با اهدای لوح و هدایایی با حضور مسؤولان مربوطه و به‌همت سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه انجام گرفت.

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه در خصوص حمایت از برخی درخواست‌ها همچون تشکیل صندوق قرض‌الحسنه برای اصحاب رسانه، برگزاری دوره‌های آموزشی و اجرای برنامه‌های فرهنگی اعلام آمادگی کرد.

این مراسم علاوه بر اینکه مورد تایید و استقبال اغلب حاضران قرار گرفته بود، از یک منظر قابل توجه بود که عبارت بود از اینکه تمامی افرادی که در این محفل فرهنگی و رسانه‌ای حضور داشتند، به‌صورت واقعی خبرنگار بودند و برخلاف برخی مراسم‌هایی که به‌مناسبت روز خبرنگار در اماکن دیگر برگزار شده و افرادی در این برنامه‌ها شرکت کرده‌اند که در هیچ محفل رسانه‌ای دیده نشده و برای تمام خبرنگاران غریبه بودند و از بیت‌المال به‌عنوان خبرنگار مورد تقدیر قرار گرفتند! این مراسم به‌معنای واقعی یک محفل رسانه‌ای بود.

انتهای پیام/۲۷۰۰/آ ۳۰/

http://fna.ir/8XESWH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *