مرگ غم انگیز مادر ۲۱ ساله و فرزندش در حادثه محور قطرویه_سیرجان

به گزارش شیرازه،  محمد حسین کچویی مدیر اورژانس نی ریز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در تصادفی که در محور قطرویه -سیرجان روی داد ۳ نفر فوت و ۵نفر به مرکز درمانی منتقل شدند.

 کچویی در خصوص جزئیات این حادثه افزود: ساعت۱۶:۳۹ چهارشنبه ۹ اسفند ماه با اعلام به اورژانس۱۱۵ شهرستان نی ریز واژگونی وانت در محور قطرویه _ سیرجان بلافاصله آمبولانس از پایگاه های قطرویه و درمانگاه قطرویه و خیر آباد به محل حادثه اعزام شد.

 مدیر اورژانس نی ریز ادامه داد: این حادثه ۳ فوتی و ۵ مصدوم در پی داشته است که شامل مردی ۳۹ ساله که دچار ضربه ی شدید به دست شده بود بعداز انجام اقدامات اولیه ی لازم به علت بی قراری خواستار شد با وسیله شخصی برود که ابتدا به درمانگاه قطرویه و سپس به بیمارستان شهدای نی ریز مراجعه میکند.

وی خاطر نشان شد: زنی ۴۳ ساله دچار آسیب به سر و دو زانو و دست چپ و مردی۳۰ ساله دچار خراشیدگی و درد سمت چپ سر و زنی ۳۲ ساله دچار درد شانه و دست چپ و  زانوی راست و دختری ۱۳ ساله که دچار ضربه به زانوی راست و آرنج هر دودست شده بودند.

 کچویی افزود: راننده وانت نیز در محل سرپایی درمان شد.

 مدیر اورژانس نی ریز همچنین گفت: مادری ۲۱ ساله و دختری ۲ ساله که فوت کردند.

 کچویی بیان داشت:  ۴ مصدوم توسط آمبولانس های پایگاه و درمانگاه قطرویه به بیمارستان شهدا منتقل شدند.

 وی خاطرنشان شد: ۱ مصدوم توسط آمبولانس پایگاه خیر آباد به بیمارستان غرضی  سیرجان منتقل شد که زنی ۶۰ ساله بود که دچار شکستگی پای چپ و دست راست شده بود و بلافاصله در بیمارستان دچار ایست قلبی شده و فوت نمود.

 تکنسین های عملیاتی پایگاه قطرویه  شریعت و علیخانی بوده اند.

منبع:  نبض نی ریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *