مسؤولیت رئیس فدراسیون آینده بسکتبال سنگین است

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، مهران شاهین‌طبع عصر امروز پس از پیروزی تیمش برابر تیم بسکتبال شهرداری گرگان و صعود به دوره بعد رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر بسکتبال در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: شرایط و اهداف تیم ما با شهرداری گرگان متفاوت است.

وی ادامه داد: چیزی که می‌توانم بگویم این است که تیم شهرداری گرگان بازی به بازی بهتر شده و به نظر من شکست‌هایی که برابر تیم ما ثبت شد نباید کار فنی آنها را زیر سوال برد.

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام خاطرنشان کرد: ما بازی‌های خیلی سختی را در پیش داریم و امیدوارم تمرکز خوبی را برای مرحله نیمه‌نهایی و نهایی داشته باشیم و بتوانیم یک بازی خیلی خوبی را ارائه دهیم.

شاهین‌طبع در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص انتخابات فدراسیون بسکتبال و انتظار از رئیس فدراسیون بعدی گفت: مشکلاتی که در بسکتبال وجود دارد نشان می‌دهد که رسیدگی به فدراسیون بسکتبال کمتر بوده و فدراسیونی است که جزو فدراسیون‌های درجه یک دنیا است و باید بیشتر به آن توجه شود.

وی اضافه کرد: مسؤولیتی که رئیس فدراسیون آینده دارد مسئولیت دشواری است و امیدوارم هر کسی که انتخاب می‌شود در کارش موفق باشد و نهادهای دولتی و غیردولتی بتوانند به طور کامل به فدراسیون کمک کنند و شرایط رشد فدراسیون فراهم شود.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *