مشکلی با هواداران سپاهان ندارم/ همدلی و رفاقت در تیم ذوب‌آهن حکم‌فرماست

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، مرتضی تبریزی عصر امروز پس از پیروزی ذوب‌آهن برابر صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستیم در این بازی پیروز شویم و می‌دانستیم بازی سختی در پیش رو داریم چرا که صنعت نفت آبادان از مهره‌های خوبی برخوردار است و در این بازی خیلی بسته بازی کرد.

وی افزود: شرایط خوبی داشتیم و می‌دانستیم باید برنده باشیم که امتیازات کافی را به دست آوریم و الان شرایطمان نسبت به گذشته خیلی بهتر شده و در حال رساندن خود به بالای جدول هستیم و امیدواریم بتوانیم این روند را ادامه دهیم و در آخر فصل بتوانیم یک نتیجه خوب بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: همدلی و رفاقت در تیم حکم‌فرماست و واقعاً تفاوت ندارد که چه کسی گل می‌زدند و هدف کسب پیروزی در رقابت‌ها است.

وی در مورد ریکاوری‌های بعد از بازی‌های تیم ملی، گفت: به‌هرحال این تمرینات باعث می‌شود که بهتر ریکاوری شویم، مربیان تیم ملی به دلیل دانش فنی بالا تأثیر بالایی در این امر دارند.

تبریزی در مورد وحید محمدزاده نیز بیان داشت: این بازیکن بازی‌های بسیار مؤثری برای تیم ما انجام داد و امروز یک اشتباه کرد، ولی این اشتباه را باید فدای یک تار موی او دانست و چیزی از ارزش‌های او کم نمی‌کند.

وی در مورد حواشی ایجادشده با هواداران سپاهان نیز خاطر نشان کرد: من اصلاً صحبتم با هواداران سپاهان نبود و صحبتم با منتقدینی بود که در یک بازی چه خوب بازی کنم و یا بد، انتقاد می‌کنند و اصلاً صحبتم با هواداران سپاهان نبود.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *