ملی‌پوشان در بازی‌های آسیایی کاملاً تاکتیک‌پذیر عمل کردند/بازیکنان باید تمام وجودشان را در اختیار تیم ملی بگذارند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، عباس چمنیان در حاشیه مسابقات فوتبال نوجوانان آسیایی  در جمع خبرنگاران حاضر شد و با اشاره به اهمیت بازی ایران و افغانستان گفت: این بازی سرنوشت‌سازی برای هر دو تیم بود و با وجود اینکه افغانستان با فشار کار کرد ، اما تیم ملی ایران توانست تحت این فشار هم موقعیت ایجاد کند و هم در بخش دفاعی موقعیت به حریف ندهد که این امر نشان از حرفه‌ای بودن بچه‌ها می‌دهد.

وی اظهار داشت: این موفقیت‌ها نقاط امیدوارکننده‌ای است، چراکه هنوز مسیر طولانی در پیش رو داریم تا بچه‌ها بتوانند عملکرد خود را ارتقا بدهند و پیشرفت کنند تا مسابقات نهایی آسیایی که قطعاً روزهای سختی را در پیش داریم، امیدواریم بتوانیم مسیر موفقیت رو ادامه بدیم و پیروز میدان باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان اضافه کرد: از ویژگی بارز و امیدوارکننده برای  تیم ما این است که قبل از اینکه به لحاظ تیمی فنی فکر کنند درصدد هستیم که به این باور برسند که تمام وجودشان را در اختیار تیم ملی ایران بگذارند که این نقطه روشن تیم ما است.

چمنیان ادامه داد: به جرأت می‌گویم ملی‌پوشان در این ۳ بازی در طول ۹۰ دقیقه کاملاً تاکتیک‌پذیر عمل کردند، در صورتی‌ که این ذهنیت وجود دارد که ایرانی‌ها تاکتیک‌پذیر نیستند و ما خلاف این امر را ثابت کردیم.

وی با تأکید بر اهداف این تیم تصریح کرد: استراتژی ما از ابتدا برد در این چهار بازی بود تا بازی‌ها را با پیروزی پیشت سر بگذاریم که امیدواریم در مسابقه آینده نیز سربلند بیرون بیاییم؛ گرچه تیم قرقیزستان تیم سخت‌کوشی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان در پایان خاطرنشان کرد: تیم ملی فوتبال نوجوانان از تکنیک‌های جهانی استفاده می‌کند؛ همان‌طور که ارسال از جناحین که در دنیا ثابت‌ شده که می‌تواند باعث برد باشد، برای تیم ما نیز سبب موفقیت شده است.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *