می‌توانستیم برابر ماشین‌سازی در تبریز به برتری برسیم

سعید مفتخر امشب در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی برابر تیم ماشین‌سازی پیش‌رو داریم، اما برای پیروزی و کسب ۳ امتیاز وارد میدان شده حتی از میزبان خود پیش افتادیم و در ضد حملات فرصت‌هایی هم داشتیم تا به اندوخته گل خود بیافزاییم.

وی گفت: متاسفانه بازی برده را با تساوی عوض کردیم، اما از عملکرد شاگردانم راضی هستم و جا دارد از آنها تشکر نمایم که در تبریز با تمام وجود خود بازی کردند و امیدواریم در بازی آینده بتوانیم ۳ امتیاز بازی را کسی کنیم.

مفتخر در مورد ناکامی تیمش در شروع لیگ دسته یک گفت: ما روز به روز داریم بهتر می‌شویم، اما اشتباهات فردی داریم که باید برطرف کنیم و زمانی که فرصت‌های خوبی برای گلزنی داریم به دلیل عدم تمرکز لازم نمی‌توانیم استفاده کنیم، ولی این تیم پتانسیل خو‌بی دارد و برای رسیدن به نتیجه صبر می‌خواهد و جا دارد از هواداران تیم تشکر کنم که در سه بازی قبلی تیم را حمایت کردند و مطمئنا نتیجه صبر خود را خواهند دید.

وی افزود: من این قول را می‌دهم که تیم ایرانجوان در نیم فصل در بالای جدول باشد و با بازیکنان خوبی که داریم نتایج بهتری را کسب خواهیم کرد.

وی گفت: مشکلات مالی تیم با آمدن آقای وزیری حل شده و ۱۰ درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شد و ایشان بهترین امکانات را برای تیم فراهم می کند و مشکلات دیگر تیم نیز در حال حل شدن است.

در هفته چهارم لیگ دسته یک ایران عصر امروز تیم ایرانجوان بوشهر در تبریز برابر ماشین‌سازی تبریز به تساوی یک بر یک دست یافت.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *