نام ترامپ را باید در کتاب گینس به‌ عنوان احمق‌ترین رئیس‌جمهور آمریکا ثبت کرد

محمدحسن قدیری‌ابیانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: عبارت خلیج‌فارس یک عبارت تاریخی و غیرقابل تغییر است و این منطقه همیشه به‌ عنوان خلیج‌فارس شناخته شده و خواهد شد.

وی با بیان اینکه به کار بردن عبارت جعلی خلیج ع ر ب ی به‌ جای خلیج‌فارس نشانه نادانی ترامپ است، افزود: در حالی ترامپ خلیج‌فارس را خلیج ع ر ب ی می‌خواند که وزارت‌ خارجه آمریکا برای این منطقه از عبارت خلیج‌فارس استفاده کرده است.

این فعال سیاسی ادامه داد: هر منطقه‌ای در دنیا به‌ طور مثال دریای عمان، خلیج مکزیک، اقیانوس هند و … نام خاص خود را دارد و رژیم‌هایی که چند صباحی از عمر آنها بیشتر نمی‌گذرد و چند صباحی نیز به پایان دوران حاکمیت‌شان باقی نمانده، نمی‌توانند نام این مناطق تاریخی را تغییر دهند.

قدیری‌ابیانه خاطرنشان کرد: تاریخ از ترامپ به‌ عنوان احمق‌ترین رئیس‌جمهور آمریکا یاد خواهد کرد.

وی تأکید کرد: البته در جنایت‌پیشگی، دروغ‌گویی و فریب‌کاری همواره بین رؤسای جمهور آمریکا رقابت وجود داشته و دارد و همه آنها برای شرکت در این مسابقه سوابق بی‌شماری دارند، اما نام ترامپ را باید در کتاب گینس با عنوان احمق‌ترین رئیس‌جمهور آمریکا ثبت کرد و مطمئن بود که تا مدت‌های طولانی او این رکورد را برای خود حفظ خواهد کرد.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *