نام فرماندهانی همچون قاسم سلیمانی لرزه بر جان دشمنان می‌اندازد

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، آیت‌الله محسن محمدی اراکی صبح امروز در مراسم گرامیداشت شهادت حضرت معصومه (س) در اراک اظهار کرد: امروزه به برکت انقلاب و خون شهدا نام فرماندهانی همچون قاسم سلیمانی، بسیج و بسیجی، سپاه و ارتش لرزه بر جان دشمنان می‌اندازد.

وی تصریح کرد: امروز ایران قدرت برتر در جهان اسلام است و به برکت دین مبین اسلام از چنان قدرتی برخوردار است که هیچ قدرتی توان مقابله با آن نیست.

  دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: در فتنه ۸۸ فرزند شیطان بزرگ سر برآورده و به دنبال براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند.

آیت‌الله اراکی با بیان اینکه شیطان بزرگ  خواندن آمریکا ریشه در بینش عمیق الهی دارد، خاطرنشان کرد: آمریکا مصداق همان لشکر پیاده و سواره‌ای است که شیطان بر آنها فرماندهی می‌کند.

وی اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انواع و اقسام توطئه‌ها بر علیه ایران طراحی شد که یکی از آنها جنگ تحمیلی بود که خوشبختانه ملت غیور ایران توانستند در عرصه نبرد نظامی پیروز شوند که علت آنها پیروی ملت از ولایت بود.

 دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با تاکید بر اینکه امروزه نام فرماندهانی همچون قاسم سلیمانی، بسیج و بسیجی، سپاه، ارتش و ملت لرزه بر جان دشمنان می‌اندازد، افزود: بعد جنگ نظامی نوبت به جنگ‌های فرهنگی و اقتصادی  رسید که امروز این جنگ‌ها به ما تحمیل شده و در اقتصاد به یک جنگ تمام عیار تبدیل شده است.

اراکی قاچاق، واردات، خروج بی حساب، ارز و… را نمونه‌های بارز جنگ اقتصادی برشمرد و گفت:  مسئولان باید از این مرزها صیانت و پاسداری کنند و در مقابل به تقویت تولید داخلی بپردازند.

وی ادامه داد: مسئولان باید نیروی انسانی داخل کشور را شناسایی و به آنها اعتماد کنند، امروز استعدادها، نیروها و بازوان توانمند کار در این سرزمین  هستند که باید از این فرصت به درستی بهره برد.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پرداخت ۱۱۰ هزار وام ۲۵ میلیون تومانی برای خرید خودروهای بی کیفیت را اقدامی بی‌خردانه برشمرد و خاطرنشان کرد: با این تسهیلات چندین هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می‌شد.

انتهای پیام/و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *