نماز جمعه پایگاه تحکیم وحدت مردم و مسؤولان است

حسن ارگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مهدی‌شهر با اشاره به هفته نماز جمعه اظهار داشت: یکی از اصلی‌ترین ابزارهای حفاظت از ایمان و روحیه خداباوری مردم، برپایی نماز جمعه است.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر گفت: شرکت در نماز جمعه می‌تواند منجر به همدلی بیش‌ازپیش بین مؤمنان شود.

وی تصریح کرد: امروز آگاهی‌رسانی به نسل جوان و نوجوان در درک حقیقت امری بدیهی است و نماز جمعه باید بتواند این تشنگی جوانان و نوجوانان را به‌خوبی پاسخ دهد.

فرماندار مهدی‌شهر افزود: هنر مهم ائمه جمعه این است که نیاز روز مردم را بشناسند و با احترام به‌تمامی سلایق و طبق نیاز روز مردم، مسائل را با آنان در میان بگذارند.

وی اظهار داشت: این نگرش سبب خواهد شد تا صفوف نماز جمعه بیش‌ازپیش فشرده‌ شود و مسلمانان نه‌تنها در داخل بلکه در سایر کشورها با اتحاد و همدلی بیشتر بانگ اسلام را  طنین‌انداز کنند.

ارگی گفت: یکی از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، صفوف به هم فشرده نماز جمعه است که در برابر دشمنان، وحدت و همدلی مسؤولان همگام با مردم را به نمایش می‌گذارد.

وی افزود: مردم مؤمن و متدین شهرستان مهدی‌شهر نیز همچون سایر نقاط کشورمان همواره در صف اول دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفته‌اند.

فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با بیان اینکه نماز جمعه پایگاه ایجاد وحدت و همدلی مردم با مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: وحدت، همدلی و هم‌زبانی دولت با مردم و همراهی مردم مهدی‌شهر با دولت در جهت اجرای برنامه و سیاست‌های آن، همواره زبانزد مردم شهرستان‌های استان بوده و نماز جمعه مرکزی برای وحدت میان تمام حزب‌ها و سلیقه‌های سیاسی است.

وی افزود: ائمه جمعه می‌توانند با همدلی و هم‌افزایی با مسؤولان و حمایت از برنامه‌ها و سیاست‌های انقلابی دولت تدبیر و امید در تریبون‌های نماز جمعه وحدت و همدلی میان دولت و ملت را حسب فرمایش مقام معظم رهبری بیش از گذشته افزایش دهند تا دشمنان خدای‌نکرده حتی فکر تفرقه‌اندازی میان این دو عنصر ناگسستنی را نداشته باشند.

ارگی گفت: نماز جمعه می‌تواند فرصتی برای حضور صمیمانه مسؤولان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون گذشته در کنار مردم باشد.

وی خاطرنشان کرد: نماز جمعه می‌تواند یکی از فرصت‌های ایجاد نشاط اجتماعی مورد تأکید دولت تدبیر و امید برای جوانان و نوجوانان تلقی شود؛ چراکه نماز جمعه پایگاه رونق بخشیدن به وحدت و همدلی مردم و مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

انتهای پیام/۷۴۰۱۶/ت

http://fna.ir/HXN5SE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *