نمایشگاه آثار خوشنویسان برتر کشور در قوچان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، آئین گشایش نمایشگاه آثار خوشنویسان برتر کشور دوشنبه‌شب با حضور محمدمهدی هراتی عضو فرهنگستان هنر و جمعی دیگر از هنرمندان کشوری و مسؤولان شهرستانی در مجتمع نمایشگاهی شهرداری قوچان برگزار شد.

فرماندار قوچان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یادواره میرزا سنگلاخ قوچانی با حضور بزرگان علم ادب و هنر برگزارشده است، اظهار داشت: موضوعات فرهنگی یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری بوده و همه باید به این موضوع توجه لازم را داشته باشیم.

علیرضا قامتی با تأکید بر اینکه قوچان دارای غنای فرهنگی است و جوانان باید به این امر توجه ویژه‌ای داشته باشند، گفت: این فرهنگ باید حفظ و صیانت شود و این امر ممکن نیست مگر اینکه همین افرادی که پیشکسوت این موضوع هستند بتوانند این موارد را منتقل کنند.

وی با اشاره به این مطلب که این یادواره‌ها شهرستانی بوده و به دنبال استفاده از پتانسیل‌های داخلی هستیم، بیان کرد: مسؤولان باید برای احیای جدی فرهنگ غنی ایرانی به‌ویژه در منطقه قوچان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات را دنبال کنند و پیگیر موضوعات مرتبط بافرهنگ شهرستان، استان و ایران اسلامی باشند.

انتهای پیام/۳۲۶۸/آ ۲۰/

http://fna.ir/RUOUWT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *