نمایش بصیرت ملت انقلابی ایران در یوم‌الله قدس/ کمر استکبار در منطقه شکسته است

به گزارش سردبیری استانهای خبرگزاری فارس، نماز جمعه این هفته سراسر کشور تحت‌الشعاع روز قدس قرار داشت، امروز مردم سراسر کشور در راهپیمایی یوم‌الله قدس مسیرهای تعیین شده را تا مکان برگزاری نماز جمعه با زبان روزه طی کردند و شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و … سر دادند.

خطبه‌های امروز ائمه جمعه نیز به اهمیت روز قدس و لزوم حمایت از مردم مظلوم فلسطین اختصاص داشت و نمازگزاران جمعه نیز در صف به هم فشرده و با اتحاد مثالزدنی بار دیگر با آرمانهای امام و رهبری تجدید میثاق کردند.

* وضعیت امروز اسرائیل نشان‌دهنده اثرگذاری روز قدس است

امام جمعه مشهد گفت: آن روزی که امام این فرمان را دادند، اسرائیل به این اندازه در ذلت  و نکبت و در بدبختی فرو نرفته بود که امروز در این شرایط وجود دارد.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه وضعیت امروز اسرائیل نشان می‌دهد که روز قدس اثر خود را گذاشته است، ادامه داد: جریانی که باعث ایجاد یک غده سرطانی در دل جوامع اسلامی شده بود، امروز در نهایت ضعف قرار گرفته‌ است. 

وی با بیان اینکه اسرائیل به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر و آسیب‌ناپذیر  بین مسلمانان جهان جا افتاده بود، تصریح کرد: با حرکت روز قدس تابوی شکست ناپدیر بودن رژیم صهیونیستی در دنیای اسلام از بین رفت. خدارا شکر ما بعد ۳۹ سال که مراسم روز قدس را داریم برپا می‌کنیم امروز همه دنیا حتی خود اسرائیل تقریباً امیدش از تداوم حیات این نظام غاصب و ساختگی قطع شده‌ است.

* برخی دول عربی با سودای رهبری جهان اسلام، دربست در اختیار اسرائیل هستند

امام جمعه تبریز گفت: برخی دول عربی با سودای رهبری جهان اسلام، به پشتیبانی از صهیونیست‌ها روی آورده‌اند که کارشان یک خیانت علنی است، به طوری که آل‌سعود در طول این چند دهه همیشه در خدمت غرب بوده و امروز وقیحانه با صهیونیست‌ها متحد شده و با آنها همکاری می‌کند و این اقدام ننگین نشانه‌ آغاز اضمحلال آن است.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم اضافه کرد: به فضل الهی، رهبری حکیمانه و وحدت مردم شاهد گسترش آگاهی مردم دنیا نسبت به ماهیت حقیر صهیونیست‌ها هستیم و قطعاً این روند و اوضاع آغازی برای اضمحلال صهیونیست‌هاست.

* فلسطین سرزمین محترم همه ادیان الهی است/ چه کنیم که عربستان متوجه حساسیت ما بر قدس نمی‌شود

امام جمعه اصفهان مطرح کرد: دلیل حساسیت ما بر قدس، ایجاد پایگاه مسلح انگلیسی ـ آمریکایی در قلب کشورهای مسلمان است و چه باید کنیم که کشورهای منطقه همچون عربستان این را نمی‌فهمند.

آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد ادامه داد: سران این کشورها نه دینی دارند و نه برای مردم خود دلسوزند و اعلام روز قدس از سوی امام، افزایش اگاهی مسلمانان نسبت به این مسائل بود.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی هم برای آمریکا گاو شیرده دیگری است که برای سرکوب مسلمانان از آن استفاده می‌کند؛ قصد آن‌ها این بود که بر کل منطقه مسلط شوند و به ساحل خلیج فارس برسند و ۷۰ سال است که به خاطر ایستادگی مردم و مقاومت، شکست خورده‌اند.

 * آرزوی اسرائیل از نیل تا فرات به افسانه تبدیل شده است

امام جمعه موقت ساری بیان کرد:  آرزوی اسرائیل از نیل تا فرات به افسانه تبدیل شده است و حتی قدرت ندارند در مقابل جمعیت کوچک فلسطینیان مقاومت کنند و نتوانستند غزه را تجزیه کنند.

حجت‌الاسلام یوسف یوسف‌پور با بیان اینکه بعد از خروج آمریکا از برجام مذاکره ادامه دارد، تصریح کرد: ما از اروپا در مقابل آمریکا قدرت‌نمایی و استقلال و خوش قول و قراری ندیدیم.

وی گفت: ما عیب‌ها را می‌بینیم اما سختی‌های مذاکره را نمی‌توانیم لمس کنیم و از دولت‌مردان می‌خواهیم به خوبی از جایگاه نظام با اروپا آنطور که شایسته نظام است با اروپا مذاکره کنند.

* بصیرت مردم در راهپیمایی قدس به نمایش در آمد

امام جمعه موقت اردبیل با بیان اینکه بصیرت مردم در راهپیمایی روز قدس به نمایش درآمد، عنوان کرد: دشمن با تحمیل فشار بر مردم می‌خواهد تا آنها کوتاه بیایند و فشارهای اقتصادی و روانی از جمله مواردی است که دشمن درصدد است تا مردم را به واسطه آنها از اهداف مقدس خود منصرف سازد، لیکن در این میان دستور مقام معظم رهبری مبنی بر باز تولید سانتریفیوژها، بهترین اقدام برای خنثی‌سازی اقدامات روانی دشمن بود.

حجت‌الاسلام علی فروغی افزود: استکبار جهانی با به راه انداختن جنگ داخلی میان مسلمان‌ها می‌خواست حاشیه امنی برای اسرائیل درست کرده و ذهن آنها را از مبارزه با رژیم صهیونیستی منحرف سازد، اما جوانان مقاومت و مدافعان حرم این نقشه‌ها را نقش بر آب کردند.

* رژیم جعلی صهیونیسم از نابودی داعش اندوهگین است/گورستانی از نیل تا فرات سهم کودک‌کشان

امام جمعه کرج تشریح کرد: رژیم کودک‌کش صهیونیستی امروز به دلیل از بین رفتن داعش که ابزاری برای پیش برد منافعش بود، به‌ شدت اندوهگین و خشمگین است.

آیت‌الله محمدمهدی حسینی همدانی اضافه کرد: در حقیقت داعش چهره استکبار و دستان پشت پرده در حمایت از اشغالگران صهیونیسم را رو کرد.

* حضور در راهپیمایی قدس نشانگر پیوستگی دین با سیاست است/ اهداف رژیم‌های عربی با خیانت به فلسطین محقق نمی‌شود

امام جمعه شهرری گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس نشانگر پیوستگی دین با سیاست است.

حجت‌الاسلام سیدعلی شاهچراغی تبیین کرد: استکبار با تمام تجهیزات و امکانات ۷۰ سال جنگید و هیچ چیزی عایدش نشد، کشورهای مرتجع عربی نیز با خیانت به فلسطین نمی‌توانند به اهداف خود برسند، چراکه مسلمانان سراسر دنیا با وحدت، ایمان و باور تکیه بر دین اسلام حامی فلسطین خواهند بود.

* جبهه مقاومت کمر استکبار در منطقه را شکسته است

امام جمعه بجنورد با اشاره به حمایت‌های مردم ایران از جبهه مقاومت با حضور در راهپیمایی‌ها گفت: جبهه مقاومت با حمایت‌های مردم توانسته است تا کمر استکبار در منطقه را بشکند.

حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی با اشاره به تحریم‌ها خاطرنشان کرد: فشار اقتصادی و تحریم‌ها از ابتدای انقلاب بوده و فقط گاهی زیاد و کم شده است و درواقع ابزار دشمن برای مبارزه با نظام اسلامی، فشار اقتصادی است تا مردم ناراضی و خسته شوند.

* آمریکا و اروپا می‌خواهند برجام معیوب و نیمه‌جان را به ما تحمیل کنند

امام جمعه سمنان گفت: آمریکا و اروپا می‌خواهند برجام معیوب و نیمه‌جان را به کشور ما تحمیل کنند و از این طریق ما را از فعالیت هسته‌ای باز دارند.

آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی،  انرژی هسته‌ای را نیاز کشور دانست و افزود: مقام معظم رهبری هم با شجاعت تمام بر ادامه فعالیت هسته‌ای تأکید کردند.

* آمریکا سقوط رژیم جعلی اسرائیل را سرعت بخشید

امام جمعه قزوین اظهار کرد: اما امروز شاهد هستیم که صهیونیست‌ها هزینه می‌کنند تا در مرزهایشان دیوار بتنی ایجاد کنند و دست و پا می‌زنند تا همین میزان از وسعت خود را از دست ندهند و از شعارهای گذشته خود عقب نشسته‌اند.

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی با اشاره به انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس خاطرنشان کرد: اینکه آمریکا سفارت شرارت و توطئه خود را به بیت‌المقدس انتقال داد، خدمتی به آنها نکرد بلکه سقوط رژیم صهیونیستی را سرعت بخشید.

* سازمان ملل و شورای امنیت ابزاری برای دزدان بین‌المللی است

امام‌جمعه رشت با اشاره به نقشه‌های شوم رژیم منحوس صهیونیستی در اشغال سرزمین فلسطین گفت: سازمان ملل به‌ ویژه شورای امنیت فقط وسیله و ابزاری برای دزدان بین‌المللی است.

حجت‌الاسلام رسول فلاحتی تبیین کرد: سازمان ملل خیرش از بدو تأسیس به بشریت نرسیده و از جنایتکاران بشریت حمایت می‌کند.

* خروج از برجام و تضعیف توان موشکی برای براندازی ایران است

امام جمعه بوشهر با اشاره به نقشه دشمن برای ایجاد فشار اقتصادی، روانی و  اجتماعی و عملی بر مردم، اظهار داشت: آنها با سوء استفاده از مطالبات مردم از  نظام، تصور می‌کنند با فشار اقتصادی، شایعه پراکنی، ایجاد آشوب، اغتشاش و سوء‌استفاده از مطالبات مردم ، می‌توانند به کوه استوار انقلاب اسلامی فشار وارد آورند در حالی که سخت در اشتباه هستند.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ادامه داد: خروج از برجام و تضعیف توان موشکی، صرفاً دسیسه دشمنان نظام برای براندازی و شکست اقتدار ایران است و اگر دولت‌های اروپایی می‌خواهند برجام  بماند باید تحریم‌ها را که خواسته رهبر معظم انقلاب و مردم ایران است، بردارند.

* دشمن خیال سلطه بر قدس را به گور خواهد برد

امام جمعه موقت اهواز خطاب به سران آمریکا و اسرائیل گفت: شما خیال سلطه بر سرزمین‌های اسلامی و قدس را و به‌ویژه سرزمین‌های شیعه‌نشین را به گور خواهید برد.

حجت‌الاسلام میر احمدرضا حاجتی ادامه داد: زمانه عوض شده و منطقه در حال تغییر چهره است و وعده‌هایی که امام راحل داد، یکی پس از دیگری دارد محقق می‌شود و دشمنی که به خیال خام خود با تشدید تحریم‌ها در پی اهدافش است باید بداند این ملت ذره‌ای در تبعیت از مقام معظم رهبری تردید نخواهد کرد.

* برخی انقلابی‌نماها از رهبری نیز جلو می‌زنند/ انقلابی‌گری را منحصر به دسته و گروه خود نکنیم

امام جمعه شیراز تبیین کرد: برخی انقلابی‌نما بوده و دنبال منافع خود هستند که باید بین آنان و انقلابی‌های واقعی خط کشید، افزود: امروز برخی می‌خواهند از رهبر جلوتر باشند که این اشتباه است چراکه همه باید پشت سر رهبر حرکت کنند.

آیت‌الله لطفا‌الله دژکام با بیان اینکه انقلابی‌گری را نباید منحصر به خودمان کنیم، خاطرنشان کرد: منافع نظام را منحصر به گروه‌ها و دسته‌های اطراف خود نکنیم و بگذاریم این منافع به تمام مردم برسد و مزه عدالت را همه بچشند.

* همچنان از فلسطین حمایت می‌کنیم

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی  امام جمعه بندرعباس گفت: آمریکا و غرب از عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی اسرائیل برای منافع خود حمایت می‌کند و با چپاول کشورها می‌خواهند به اهداف خود برسند که به اسرائیل می‌گوییم ما همچنان از فلسطین حمایت می‌کنیم.

* نادان‌تر از دشمنان کسانی هستند که به آن‌ها اعتماد می‌کنند/ کشورهای متجاوز پاسخ مردم را با چماق می‌دهند

امام جمعه بیرجند گفت: بسیاری از انسان‌های حریص دنیا و سرمایه‌طلب برای مال دنیا می‌خواهند کره زمین را به آتش می‌کشانند، نادان‌تر از دشمنان کسانی هستند که به آن‌ها اعتماد می‌کنند.

حجت‌الاسلام سید علیرضا عبادی تأکید کرد: کشورهایی که دم از آزادی می‌زنند پررو هستند و فلسطین را بیش از ۷۰ سال اشغال کردند؛ باید در این جریانات پیچیده دنیا برای حفظ ارزش‌ها و انقلاب اسلامی، ناموس و جان به حرف‌های کارشناسی شده رهبر معظم انقلاب گوش فرا دهیم تا در مقابل دشمنان کم نیاوریم.

* استکبار از جبهه مقاومت هراس دارد

امام جمعه زاهدان عنوان کرد: آنچه که استکبار از آن وحشت دارند جبهه مقاومت و پشتیبان این جبهه مقاومت امام راحل  و رهبر معظم انقلاب است، پشتیبان مقاومت همین مردم انقلابی هستند و سرداران بزرگ اسلام به مثل حاج قاسم سلیمانی.

آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ادامه داد: امروزه اگر عراق و یمن و سوریه در برابر دشمن مقاومت می‌کنند پشتوانه همین پایگاه مقاومت ایران اسلامی است، مردم ما ۴۰ سال در جنگ نابرابر مقاومت کردند، مرد و زن در همه صحنه های حاضر شدند تا این سرمایه‌ها بشود جبهه مقاومت.

* تشکیل رژیم جعلی صهیونیستی در راستای اهداف استکبار علیه اسلام است

امام جمعه کرمان تشریح کرد: از نکات مهم در مورد روز قدس این است که استکبار جهانی، رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی را در پیکر جهان اسلام حمایت کرده است تا اهداف شوم خودش را در رابطه با آینده اسلام محقق سازد.

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی گفت: صهیونیسم بخشی از یهودیان تندرو هستند که خودشان هم با یهودیان اختلاف دارند و تا این غده سرطانی محو نشود، اسلام آرامش ندارد و جهان صلح و امنیتی در خودش نمی‌بیند و هر روز باید تعدادی از فرزندان جهان اسلام در مبارزه با این رژیم جعلی و ساختگی ظالم از دست برود.

* مسلمانان با قدرت و اقتدار در برابر ایادی استکبار ایستادگی می‌کنند

امام جمعه ارومیه گفت: یکی از امور خداوند بر مسلمانان این است که با قدرت و اقتدار هرچه تمام‌تر در برابر ظلم و ایادی استکبار ایستادگی کنند و به این امر رهبری و امام راحل اعتقاد داشتند.

حجت‌الاسلام سید مهدی قریشی تبیین کرد: یکی از این نمونه‌ها، تکفیری‌های داعشی بودند که استکبار و حامیانش در پشت آن‌ها بود و از آن‌ها حمایت می‌کرد، اما در مقابل مسلمانان شکست خورد.

* مدیریت هوشمندانه رهبری در بحران‌ها تحسین‌‌برانگیز است/ مشکلات اقتصادی با روحیه جهادی قابل حل است

امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: مدیریت هوشمندانه رهبری در بحران‌ها تحسین‌ برانگیز است.

آیت‌الله محمدنقی لطفی ادامه داد: مشکلات اقتصادی کشور با روحیه و اندیشه انقلابی و مدیریت جهادی قابل حل است. حمایت از کالای ایرانی و تحقق اقتصاد مقاومتی تنها راه حل مشکلات اقتصادی و دور زندن تحریم‌های ظالمانه است.

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب و نظام اسلامی با راه انداختن جنگ روانی و جنگ اقتصادی در ۴۰ سالگی انقلاب به دنبال به زانو در آوردن نظام ملت ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: متأسفانه در داخل همه مطبوعات زنجیره‌ای به این جنگ نرم و ناکارمدی نظام و بزرگنمایی مشکلات اقتصادی و تضعیف مدیریت اقتصادی دامن می‌زنند.

* آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل باید همیشه زنده بماند/ فقرا در اولویت مصرف زکات هستند

 امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در دو جلسه حساس یعنی مسؤولان نظام و تشکل‌های سراسری دانشجویان، نقشه راه کشور تعیین کردند، اضافه کرد: در این دو جلسه ایشان چند محور مهم از جمله دشمن‌شناسی، شناخت آرمان‌های انقلاب اسلامی را مورد تاکید کردند و فرمودند که مردم و امت حزب‌الله باید آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل باید همیشه زنده و باقی بماند و ما باید با جان و دل آنها را حفظ کنیم.

آیت‌الله شیخ علی خاتمی، عزت ملی و اعتماد ملی، حفظ استقلال را از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری در دیدارهای اخیر خود و همچنین سالگرد ارتحال امام راحل عنوان کرد و گفت: به فرموده ایشان آزادی عمل و آزادی بیان و رفع تبعیض از موضوعاتی است که باید در کشور مورد توجه قرار گیرد.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت نخبگان و نیروی جوان بیان کرد: نباید در توسعه کشور به مسائل حاشیه‌ای وارد شده و به آن پرداخت کنیم، چون مانع توسعه است.

* حضور ملت ایران در راهپیمایی روز قدس بی‌اثری تهدیدات دشمنان را ثابت کرد

امام جمعه سنندج مطرح کرد: ملت ایران به ویژه مردم ولایت‌مدار و با بصیرت کردستان با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بی‌اثر بودن تهدیدات سرکرده‌های ظلم و استکبار را بار دیگر ثابت کردند.

ماموستا عبدالرحمان خدایی انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را اهانتی بزرگ به مسلمانان عنوان کرد و افزود: وظیفه همه مسلمانان جهان در این روز بزرگ محکوم کردن اقدامات ناجوانمردانه صهیونیسم غاصب و حمایت از مردم مظلوم فلسطین  است.

وی گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایات صهیونیست غاصب وظیفه مسلمانان جهان است.

* آزادی‌خواهان عالم برای دفاع از حقوق مردم فلسطین تردیدی ندارند /یادآوری خیانت‌های آمریکا به دستگاه دیپلماسی

امام جمعه کرمانشاه تشریح کرد: با اشاره به اینکه همه آزادی‌خواهان عالم برای دفاع از حقوق مردم مسلمان فلسطین تردیدی ندارند، گفت: صهیونیست‌ها با اقدامات وحشیانه خود نشان دادند که حقوق مردم فلسطین را پایمال می‌کنند.

آیت‌الله علما  فرمایش رهبر معظم انقلاب را مبنی بر اینکه سازمان انرژی هسته‌ای وظیفه دارد برای رسیدن به ۱۹۰ هزار سو در چارچوب برجام اقدامات لازم را انجام بدهد مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب، ملت ایران منتظر اقدامات و تصمیم‌گیری‌های غربی‌ها نمی‌مانند.

* تبار آل‌سعود یهودی است/ رژیم کودک‌کش صهیونیستی عمر چندانی نخواهد داشت

امام جمعه یاسوج با اشاره به همکاری آل‌سعود با صهیونیست‌ها گفت: تبار آل‌سعود یهودی است.

 آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی با بیان اینکه صدای خرد شدن استخوان‌های رژیم صهیونیستی به گوش می‌رسد، تصریح کرد: آنها به زباله‌دان تاریخ فرستاده خواهند شد.

* مهم‌ترین بعد بصیرت دشمن‌شناسی است/ فعالیت هسته‌ای؛ مهم‌ترین عامل قدرت ملی، سیاسی و بازدارندگی ایران

امام جمعه خرم‌آباد، مهم‌ترین بعد بصیرت را دشمن‌شناسی دانست و گفت: یکی از مهم‌ترین محورهای بصیرت سیاسی و اجتماعی آگاهی از برنامه‌ها و نقشه‌های دشمن است.

آیت‌الله سید احمد میرعمادی در بخش دیگری از خطبه‌ها، فشار روانی برای تضعیف نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی را دیگر محور دشمن عنوان و تصریح کرد: دشمن به‌ دنبال از بین بردن دستاوردهای نظام است، امروز فعالیت هسته‌ای به‌عنوان مهم‌ترین عامل قدرت ملی، سیاسی و بازدارندگی ایران مطرح است.

* تنها راه پیروزی کشور در مقاومت است/ مسؤولان با گرانفروشان برخورد کنند

 امام جمعه همدان با طرح این سؤالات که چرا باید اسرائیل به وجود آید، چرا باید آمریکا کره زمین را ناامن کنند، چرا باید داعش به وجود آید و چرا باید بعد از ۷۰ سال صهیونیست‌ها جنایت کنند و هیچ‌کس صدای مردم مظلوم را نشود؟ خطاب به راهپیمایان روز قدس، اظهار کرد: تنها کسانی که برای دفاع از مظلومان به پا خواسته‌اند شمایید.

 آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی با بیان اینکه راهپیمایی امروز و شعارهای ملت ایران علیه آمریکا و اسرائیل از یک بمب اتم کوبنده‌تر است، گفت: به حق، این مردم از مردم زمان پیامبر(ص)، حضرت علی(ع) و سایر امامان بهترند و باید قدردان آنها بود.

امام جمعه همدان  با تأکید به  اینکه اگر انسان از خداپرستی دور شود هزاران آفت بر او رخنه کرده و نتیجه آن اسرائیل، داعش و … خواهد شد، افزود: دنیاپرستی، ریاست‌طلبی، شهوت‌طلبی و مقام‌خواهی موجب نابودی انسان خواهد شد.

* دشمنان در مقابل قدرت انقلاب اسلامی متحیر هستند

امام جمعه شهرکرد گفت: دشمنان در مقابل انقلاب اسلامی متحیر هستند.

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام افزود: تحریم، تهدید، تحریک دیگر کشورها و تبلیغات رسانه‌ای بر ضد انقلاب اسلامی،به دلیل سردرگمی دشمنان است.

* آمریکا در اوج انزوا قرار گرفته است/ راهپیمایان روزه‌دار ایستادگی بر آرمان‌ها را به نمایش گذاشتند

امام جمعه قم خاطرنشان کرد: چند روز قبل آمریکا خواست قطعنامه به نفع اسرائیل و علیه فلسطینیان صادر کند، اما آمریکا فقط خودش به این قطعنامه رأی داد و در شورای امنیت تنها ماند و این اوج انزوای آمریکایی‌هاست.

آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری با اشاره به سخنان رهبری در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: امام اسلام ناب محمدی را وارد فرهنگ سیاسی این کشور کرد و تصمیمات امام بر اساس محاسبات معنوی و توکل به خداوند بود.

* ملت ایران با هیچ توطئه‌ای از مسیر انقلاب منحرف نخواهند شد

امام جمعه اراک مطرح کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند با توطئه و دسیسه ملت ایران را از مسیر انقلاب اسلامی خارج کند.

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی اضافه کرد:  امروز ملت انقلابی و همیشه در صحنه  ایران اسلامی با حضور به‌هنگام و معنی‌دار خود در راهپیمایی باردیگر وفاداری و عشق و علاقه خود را به امام راحل، مقام معظم رهبری و ارزش‌های نظام اسلامی نشان داده‌اند.

* وحدت و مقاومت جبهه اسلام، استکبار را به‌ زانو درخواهد آورد

امام جمعه یزد با تأکید بر اینکه وعده الهی به توکل‌کنندگان به خداوند و مجاهدین در مسیر حق، پیروزی است، افزود: با وحدت و مقاومت جبهه اسلام، استکبار و هم‌پیمانانش به‌ زانو درخواهند آمد.

آیت‌الله محمدرضا ناصری با یادآوری اینکه در طول چهل سال عمر انقلاب اسلامی، دشمنان از هیچ دسیسه و فتنه‌ای علیه مردم و انقلاب دریغ نکردند، بیان داشت: به برکت توکل مردم به خداوند و بصیرت و همدلی آن‌ها همه فتنه تاکنون بی‌اثر مانده و دشمنان ایران اسلامی روزبه‌روز ضعیف‌تر و عصبانی‌تر می‌شوند.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *