همایش دوچرخه‌سواری در جوار حرم حضرت عبدالعظیم(ع) برپا می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، ابوذر ریاضی ظهر امروز در جریان بازدید از محل برپایی همایش دوچرخه‌سواری منطقه ۲۰ تهران اظهار داشت: همزمان با عید سعید قربان و به منظور ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری و حمل و نقل پاک، همایش دوچرخه‌سواری در مسیر ۱٫۵ کیلومتری بلوار شهدای ایرانیت واقع در خیابان سلمان فارسی با حضور صدها نفر از دوچرخه‌سواران و ورزشکاران این منطقه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همزمان با اجرای این برنامه ورزشی، ورودی و خروجی بلوار شهدای ایرانیت از خیابان سلمان فارسی مسدود می‌شود، افزود: تمامی موارد ایمنی برای ورزشکاران در طول مسیر پیش‌بینی شده است و عوامل پلیس راهور، ستاد شهر سالم و نیروی انتظامی در این برنامه حضور دارند.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار منطقه ۲۰ تهران ادامه داد: مسیر پیش‌بینی شده برای همایش دوچرخه‌سواری، از لحاظ موارد ایمن‌سازی از جمله تابلوهای ترافیکی، خط‌کشی و روکش آسفالت جزء مسیرهای ویژه و نمونه این منطقه است.

ریاضی به اهمیت ترویج استفاده از دوچرخه به‌عنوان یک وسیله نقلیه پاک در سفرهای درون‌شهری اشاره کرد و ادامه داد: برپایی همایش‌های همگانی دوچرخه‌سواری همواره از اولویت‌های معاونت حمل و نقل و ترافیک بوده و در مناسبت‌های مختلف اجرای این برنامه ورزشی در دستور کار مدیریت شهری است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار منطقه ۲۰ تهران یادآور شد: علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش عمومی، باید به همراه دوچرخه شخصی و کلاه ایمنی ساعت ۸ صبح روز دوشنبه، مورخ ۲۲ شهریور ماه جاری در خیابان سلمان فارسی، بلوار شهدای ایرانیت حاضر شوند و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تماس ۰۶-۵۵۹۶۶۶۰۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام/۲۴۶۲/ی۱۰/

http://fna.ir/RM6S2B

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *