واردات دستگاه کمباین از چین چگونه است؟

واردات و ترخیص دستگاه کمباین از کشور چین ، امروزه دستگاه های کمباین در انواع مدل های مختلف تولید می شوند و دارای امکانات متفاوت می باشند و توسط شرکت ها و برند های معتبر تولید تجهیزات کشاورزی ساخته شده و به بازار عرضه می شوند ، کمباین ها اکثرا برای برداشت گندم می باشند و یکی از کاربردی ترین دستگاه های کشاورزی هستند .

بازرگانی اسان تجارت خدمات حمل و نقل هوایی زمینی و دریایی و خدمات ترخیص کالا از گمرکات ایران را نیز انجام می دهد و شما را از نگرانی انجام این کار ها اسوده خیال می کند .

کمباین چیست و چگونه کار می کند ؟

کمباین به انگلیسی : Combine harvester گفته می شود و در کل دنیا این دستگاه شناخته شده است و کل دنیا از ان استفاده می کنند .

از این دستگاه اکثرا برای برداشت گندم استفاده می شود ، ولی محصولات دیگیری مانند ( یولاف / جو / ذرت / و سویا ) را نیز می توان با این دستگاه یعنی کمباین برداشت کرد ، کمباین برای برداشت دارای مراحلی می باشد و این مراحل بعد از برداشت در داخل دستگاه صورت می گیرد ، خب این مراحل چیستند ؟

۱ – درو کردن

۲ – کوبیدن و یا خرمن کوب کردن

۳ – جداسازی دانه ها

این سه مرحله را دستگاه کمباین انجام می دهد که مرحله درو کردن  در بیرون از دستگاه صورت می گیرد و بعد از درو دو مرحله بعدی در داخل دستگاه صورت می گیرد و دانه ها جدا شده و به مخزن دستگاه می روند و بعد از جدا سازی ساقه های اضافی باقی مانده در دستگاه توسط خروجی از کمباین خارج شده و به بیرون ریخته می شود .

منبع: asantrading.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *