وجود زمین‌های قولنامه‌ای از مشکلات شهرداری ابهر است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، اعضای شورای اسلامی شهر ابهر پیش از ظهر امروز با محمد عزیزی نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

در این دیدار شعبان ربی عضو شورای اسلامی شهر ابهر با بیان اینکه دیدار اعضای شورای شهر ابهر با نماینده مجلس شورای اسلامی کار پسندیده‌ای است، اضافه کرد: در سالیان گذشته اعضای شورا برای دیدار با نماینده مجلس باید به دنبال دیدار با نماینده مجلس می‌شدند.

وی با تاکید بر اینکه اقدام شایسته نماینده مردم مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای اسلامی شهر ابهر مایه دلگرمی است، گفت: این دیدار نتایج مثبتی در پی خواهد داشت.

عضو شورای اسلامی شهر ابهر در این رابطه تصریح کرد: دیدار با اعضای شورای شهر ابهر از سوی نماینده مجلس بیانگر متعهد بودن این نماینده است.

ربی با اشاره به مشکلات موجود در شهر ابهر، افزود: در حال حاضر برخی از مشکلات شهری چون وجود زمین‌های قولنامه‌ای در مناطق مختلف ابهر، شریف‌آباد و شناط تبدیل به معضلی برای شهرداری شده است.

وی ادامه داد: در این شرایط و با توجه به وجود این قبیل مشکلات، متاسفانه انجام کارهای عمرانی چون و تعریض معابر و خیابان‌ها دچار مشکل می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر ابهر با بیان اینکه شوراها به عنوان بازوان نمایندگان در شهرها هستند، ابراز کرد: در حال حاضر با توجه به این مشکلات، شایسته است تا نماینده مردم در مجلس با اجرای طرح و یا اقداماتی در راستای حل شدن این مشکلات، حرکت کند.

ربی حل مشکل نیروهای قراردادی و شرکتی شاغل در شهرداری را از دیگر مشکلات شهرداری ابهر عنوان کرد و افزود: از جمله رموز موفقیت نمایندگان مردم در مجلس، می‌توان به دفاع از حقوق شهروندان در استان و پیگیری مشکلات آنها در ادارات اشاره کرد.

وی با بیان اینکه تداوم ارتباط نماینده با مردم از جمله دیگر رمزهای موفقیت نمایندگان در مجلس است، تصریح کرد: خرید تضمینی محصولات کشاورزی و تضمین روشنایی بلوار دانشگاه نیز از جمله نیازها و درخواست‌های مردم این شهر است.

عضو شورای اسلامی شهر ابهر در پایان سخنان خود اظهار کرد: حل مشکل مدیران غیرفعال و پروازی شهر نیز باید در دستور کار قرار بگیرد.

در ادامه این جلسه تعداد دیگری از اعضای شورای اسلامی شهر ابهر به بیان مشکلات شهر پرداختند.

نجیب حسینی دیگر عضو شورای اسلامی شهر ابهر نیز در این جلسه حسینی با اشاره به وجود سکونت‌گاههای غیر رسمی در حاشیه شهر، گفت: رسیدگی به مشکلات افرادی که در این مکان‌ها ساکن هستند و قرارگیری در خارج از محدوده شهری باید مورد رسیدگی قرار بگیرد.

انتهای پیام/۲۳۰۸/ک۴۰‌

http://fna.ir/GK3ON8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *