ورود سامانه تغییرات مدیریتی در هواشناسی گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، طی حکمی از سوی داود پرهیزکار، معاون وزیر و رئیس سازمان هواشناسی کشور، نوربخش داداشی تنکابنی به عنوان سرپرست اداره کل هواشناسی استان گلستان منصوب شد.

همچنین طی حکمی دیگر از سوی رئیس سازمان هواشناسی کشور، سید محمد رضا رضوی مدیرکل سابق اداره‌کل هواشناسی گلستان به سمت مدیر کل هواشناسی استان مازندران منصوب شد.

رضوی که از سال ۱۳۹۳ عهده‌دار مسئولیت هواشناسی استان شده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان امیدواری کرد گلستان بتواند با توجه به مدیریت جدید، در مسیر توسعه این بخش گام‌های موثری بردارد.

مدیر کل هواشناسی سابق گلستان و فعلی استان مازندران با آرزوی توفیق برای همتای جدید گلستانی خود، مهم‌ترین تنگناهای فعلی این مجموعه را نبود اعتبار مالی ارزیابی کرد و با تاکید بر تلاش مدیران ارشد استان برای حل این مشکل، ابراز امیدواری نمود، این معضل به همت مسئولان دلسوز کشور و استان مرتفع شود.

وی ادامه داد: همه ما در عرصه خدمت‌گزاری سربازان نظام هستیم و این تغییر مدیریت نیز برای پیشبرد بهتر امور و خدمت‌رسانی بیشتر به مردم دو استان انجام گرفته است.   

این تغییر مدیریتی ناگهانی در حالی روی داد که چندی پیش مدیرکل سابق هواشناسی گلستان در شورای هماهنگی مدیریت بحران گلستان از وضعیت کمبود اعتبارات هزینه‌ای در این مجموعه دولتی سخن گفته بود.

اگر چه رضوی گلستان را ترک کرده است، اما مشکلاتی که وی طرح کرده بود، همچنان به قوت خود باقی است و انتظار می‌رود این تغییر جایگاه مدیریتی نقش موثری در حل این مشکلات و توسعه استان در حوزه هواشناسی داشته باشد، هرچند به نظر می‌رسد استاندار گلستان نیز با توجه به اعتقادش به گزینه بومی در مقابل تغییر اخیر هنوز موضعی اتخاذ نکرده است.

 انتهای پیام/۸۳۰۰۲/ج۲۰/

http://fna.ir/SC6QCR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *