ولایت‌پذیری موجب شکست تمامی توطئه‌های دشمنان شده است/ با حفظ وحدت و انسجام دشمن را سر جای خود می‌نشانیم

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سردار خسرو عروج امشب در نخستین یادواره شهدای محله جهانگیری اراک، شالوده انقلاب اسلامی ایران را برگرفته از سیره حضرت سیدالشهدا(ع) دانست و گفت: دفاع مقدس برگرفته از مکتب عاشورا و انقلاب اسلامی ایران برگرفته از سیره حضرت سیدالشهدا(ع) است.

وی اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس پشتیبانی از ولایت فقیه و بهره‌مندی از تقوای الهی و فرهنگ ایثار و شهادت که سرمایه نرم نظام اسلامی است، موجب پیروزی رزمندگان در برابر دشمن بعثی بود.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: آنچه باعث شد رزمندگان بتوانند در برابر دشمنان قسم‌خورده کشور به پیروزی دست پیدا کنند، ولایت‌پذیری آنان بود که امروز نیز این نعمت موجب شکست تمام توطئه‌های دشمنان شده است.

عروج حفظ انسجام و وحدت در جامعه را مهم‌ترین پیام دفاع مقدس برشمرد و گفت: با حفظ وحدت و انسجام می‌توان دشمن را سر جای خود نشاند.

وی نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس و پشتیبانی قاطع از ولایت فقیه را از رسالت‌های مهم بسیجیان اعلام کرد و افزود: بسیجیان باید همه ظرفیت‌های علمی خود را در راستای تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با هدف شکست توطئه‌های دشمنان در این عرصه، به کار گیرند.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *