پلنگ آسیا؛ الگویم در دروازه‌بانی است/ برای المپیک ۲۰۱۸ آماده می‌شویم

زینب کرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در دو رده سنی نوجوانان و جوانان به عضویت تیم ملی درآمده‌ام؛ تیم اکنون خود را برای مسابقات المپیک (۲۰۱۸ میلادی) که در آرژانتین برگزار می‌شود آماده می‌کند.

وی با بیان اینکه رده سنی زیر ۱۸ سال همان رده سنی نوجوانان است، افزود: در این رده کاپیتان تیم هستم و در پست دروازه‌بانی بازی می‌کنم.

ملی‌پوش اصفهانی تیم ملی فوتسال بانوان عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال سنم هماهنگ با رده سنی نوجوانان بود توانستم به اردوی انتخابی تیم ملی راه پیدا کنم و در نهایت فیکس شوم؛ در واقع از بعد از عید تا خرداد ماه سال جاری در اردو بودیم که نفرات اصلی مشخص شدند؛ در حال حاضر هم یک مرحله از اردوی آماده‌سازی را با همین نفرات در تیر ماه جاری پشت سر گذاشتیم.

وی اضافه کرد: این اردوها تا زمان مسابقات ادامه خواهد داشت و در این فاصله اردوهای تمرینی برون‌مرزی و بازی‌های دوستانه با دیگر کشورها نیز انجام می‌گیرد.

کرمی خاطرنشان کرد: ۶ سال است که به طور حرفه‌ای در این رشته فعالیت می‌کنم؛ خیلی دلم می‌خواهد همانند کسی باشم که در دروازه‌بانی بسیار موفق است.

وی ادامه داد: الگوی من فرزانه توسلی بهترین دروازه‌بان فوتسال بانوان آسیا معروف به پلنگ آسیاست؛ امیدوارم روزی در این رشته به خصوص دروازه‌بانی به جایی برسم که ایشان در آن جایگاه قرار دارد.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *