پلیس در جامعه معلم اجتماعی محسوب می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، احمد طاهری ظهر امروز در حاشیه بازدید از قرارگاه عملیاتی هدایت ستادی هفته ناجا فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران ضمن تبریک هفته ناجا، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت ارتقای همدلی و همزبانی پلیس با مردم است. 

این مقام انتظامی در ادامه سخنانش با تأکید بر ارتقای خدمت‌رسانی مضاعف پلیس به جامعه در هفته ناجا، تصریح کرد: هفته ناجا اوج نمایش توانمندی پلیس در برقراری نظم و امنیت است. 

وی همچنین با اشاره به شعار هفته ناجا که «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» نامگذاری شده، خاطرنشان کرد: سلامت و امنیت دو نیاز مهم زندگی بشر بوده و در اسلام نیز به سلامت و امنیت بسیار توجه و تأکید شده است. 

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، مشوق اصلی نیروی انتظامی در برقراری امنیت را حمایت مردم دانست و افزود: هر ساله محوریت برنامه‌های هفته ناجا، جلب اعتماد و رضایت شهروندان است. 

طاهری در ادامه تمام تلاش نیروی انتظامی را ایجاد امنیت و آسایش برای شهروندان و آحاد جامعه بیان کرد و افزود: بهترین مصادیق خدمت‌رسانی به مردم، داشتن رفتار خداپسندانه و جلب اعتماد عمومی اقشار مختلف جامعه است.  

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مأموران پلیس دلسوزترین افراد نسبت به مردم هستند، افزود: این دلسوزی را شهروندان می‌توانند با حضور مأموران انتظامی در استان‌ها، شهرها و بالاخص در مرزها، جاده‌های اصلی و فرعی کشور ببینند. 

وی با اشاره به اینکه حتی حضور یک سرباز وظیفه در جاده‌ها هم باعث دلگرمی شهروندان می‌شود، تبیین کرد: پلیس با تمام توان و امکانات خود برای برقراری نظم ترافیکی و امنیتی در تمام ایام سال وارد میدان شده است. 

طاهری در پایان مطرح کرد: از دیگر افتخارات نیروی انتظامی، اجرای موفقیت‌آمیز طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی بوده که به حول و قوه الهی هم در قالب انتظامی، پیشگیری از وقوع جرائم و هم تأمین امنیت مردم به خوبی اجرا می‌شود.  

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *