پنجمین مرحله اردوی تیم ملی گلبال به میزبانی تهران برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، پنجمین مرحله اردوی گلبال دختران کشور اعزامی به رقابت‌های آسیایی پاسفیک تایلند که انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۸ سوئد نیز به شمار می‌رود، در تهران برگزار می‌شود.

تمرینات ملی‌پوشان تیم گلبال جوانان دختر با حضور هفت ورزشکار برای آمادگی هرچه بیشتر در مسابقات قهرمانی آسیا و جهانی برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، کادر فنی فدراسیون، ریزان دژاهنگ ورزشکار مریوانی را به پنجمین مرحله اردوی تیم ملی گلبال بزرگسالان دختران کشور دعوت کرد.

این ورزشکار کردستانی در رده سنی جوانان فعالیت می‌کند و به دلیل عملکرد خوب و مناسب از سوی مربیان تیم ملی به اردوی آمادگی بزرگسالان نیز فراخوانده شد و یکی از امیدهای فدراسیون برای حضور در رقابت‌های آسیایی و جهانی به شمار می‌رود.

ریزان دژاهنگ زیر نظر چیمن کاظمی مربی مریوانی به تمرینات تکنیکی و تاکتیکی پرداخته و تاکنون در چندین دوره از اردوی تیم ملی رده‌های سنی مختلف شرکت کرده است.

اردونشینان تمرینات خود را زیر نظر محمد بیدگلی به عنوان سرمربی و مژگان کربی و محبوبه عباسی در جایگاه مربی پیگیری خواهند کرد.

دومین مرحله اردوی گلبال بزرگسالان کشور از ۶ مردادماه در مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران آغاز شده و تا ۱۳ این ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ذ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *