پیروزی خانگی کاله مقابل شهرداری ارومیه/ کسب ۳ امتیاز شیرین شاگردان عطایی

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، تیم والیبال کاله مازندران امشب در هفته هفتم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور جام شهید مدافع حرم محسن حججی به مصاف شهرداری ارومیه رفت.

شاگردان بهروز عطایی در کاله مازندران که این روزها تمرینات منسجم و منظمی را در دستور کار دارند با نتیجه سه بر یک از سد تیم قدرتمند و باتجربه شهرداری ارومیه گذشتند.

تشویق بی‌امان حدود یک هزار تماشاگر آملی سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) کار را سود نماینده این تیم خاتمه داد هر چند کیوان عابدزاده و مهرداد شوشتری در این دیدار داور بوده و یونس حسن‌زاده و احمد بندری ناظران دیدار بودند.

شاگردان بهروز عطایی که در دیدار گذشته خود توانستند با نتیجه سه بر یک خاتم اردکان را شکست دهند با انگیزه وارد میدان شده و توانستند در ست نخست با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی برسند.

نماینده ارومیه در ست دوم با امتیاز ۲۶ بر ۲۴ از سد کاله گذشته و کار به تساوی یک بر یک رساند ولی نماینده مازندران در ست‌های سوم و چهارم با امتیاز ۳۱ بر ۲۹ و ۲۵ بر ۱۹ کار را به سود خود با نتیجه ۳ بر یک تمام کرد.

کاله مازندران هم‌اکنون با یک بازی کمتر در جدول مسابقات با چهار برد بر روی نوار پیروزی قرار دارد و با کسب ۱۲ امتیاز همچنان در رده چهارم جدول لیگ برتر ایستاده است ولی شهرداری ارومیه هم با سه برد و ۹ امتیاز در رده ششم جا خوش کرده است.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *