پیکر زنده‌یاد «مهدی خوانساری» خبرنگار خبرگزاری فارس در منزل ابدیش آرام گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان استان تهران، پیکر زنده‌یاد «مهدی خوانساری»، خبرنگار خبرگزاری فارس در روز جمعه که به‌عنوان سید ایام مطرح است، پس از تشییع باشکوه که با حضور پرشور جامعه رسانه‌ای و آحاد مختلف جامعه برگزار شد، در منزل ابدیش آرام گرفت.

پیکر این خبرنگار متعهد و دلسوز با حضور سیدنظام‌الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، سیدحمیدرضا طباطبایی مدیرکل اجرایی خبرگزاری فارس، حسن کربلایی مدیرکل گروه استان‌ها و جمعی از مسؤولان، معاونان، مدیران استانی و خبرنگاران خبرگزاری فارس ‌و جامعه رسانه‌ای استان تهران از درب منزل ابدوی‌اش در شهرری تشییع شد.

تشییع‌کنندگان با ذکر صلوات و نام ائمه اطهار علیهم‌السلام پیکر این خبرنگار بسیجی را همراهی و با حضور در مسجد فاطمه الزهرا سلام‌الله شهرری بر پیکر زنده‌یاد خوانساری نماز اقامه کردند.

پس از تشییع باشکوه پیکر این خبرنگار مسؤولیت‌پذیر و متخلق به اخلاق حسنه به آرامستان بهشت زهرا سلام‌الله منتقل شد.

پیکر شادوران مهدی خوانساری پس از انتقال به آرامستان بهشت زهرا(س) و تشییع باشکوه با قرائت زیارت عاشورا و مرثیه سرایی ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام همراهی شد.

اصحاب رسانه در آستانه روز بزرگداشت خبرنگار پیکر همکار خود را تا منزل ابدی‌اش بدرقه کرده و پس از وداع با وی پیکر زنده یاد مهدی خوانساری در میان حزن و اندوه اهالی رسانه در منزل ابدیش آرام گرفت.

مهدی خوانساری بامداد روز گذشته به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.

انتهای پیام/۲۴۶۲/ت۴۰

http://fna.ir/EPRQ6K

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *