پیگیری ساخت ورزشگاه اختصاصی برای فدراسیون نابینایان در جلسه با وزیر ورزش/ مدال‌آوران مسابقات پارآسیایی ۱۶۰ سکه طلا هدیه می‌گیرند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس در کرج، محمدجواد آذری جهرمی پیش از ظهر امروز در جلسه هیأت رئیسه فدراسیون کم‌بینایان و نابینایان که در فرودگاه پیام برگزار شد، گفت: نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی گل‌بال بانوان نابینا و کم‌بینا اعزامی به مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا بیش از ۱۰ روز است که در منطقه ویژه اقتصادی پیام برگزار می‌شود.

وی با اشاره به امکانات ورزشی مطلوب منطقه ویژه اقتصادی پیام، ادامه داد: بانوان گلبالیست تیم ملی ایران می‌توانند با بهره‌گیری از این امکانات نظیر سالن و استخر باکیفیت به موفقیت در مسابقات پیش رو دست یابند.

وزیر ارتباطات، رفع مشکلات ورزشی و دغدغه ورزشکاران را در راستای کسب موفقیت مهم دانست و با اشاره به مشکل عدم واگذاری زمین مناسب به فدراسیون ورزش‌های نابینایان برای ساخت ورزشگاه  یادآور شد: در دو تا  سه هفته آینده نشستی با هیأت رئیسه و وزیر ورزش برگزار می‌شود تا به بررسی مشکلات پیش‌رو بپردازیم.

آذری جهرمی از اهمیت کسب عناوین قهرمانی در این مسابقات خبر داد و تصریح کرد: باید برای تشویق و ایجاد انگیزه در مدال‌آوران و قهرمانان این دوره از مسابقات هدایایی در نظر گرفته شود که مقرر شده است ۱۶۰ سکه طلا به مدال‌آوران مسابقات پارآسیایی جاکارتا اهدا شود.

به گفته وی، کسب چهار مدال در مسابقات قبلی قابل‌قبول نیست و  باید برای موفقیت بیشتر در این مسابقات  برنامه‌ریزی بهتری انجام دهیم، چراکه از ظرفیت‌های بالایی برخوردار هستیم.

وزیر ارتباطات در خصوص اینکه گفته می‌شود مصوباتی مبنی بر ایجاد اشتغال برای فرزندان مدال‌آوران وجود دارد، بیان کرد: این موضوع را به‌ سرعت پیگیری خواهم کرد.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *