کارکنان منابع طبیعی استان بوشهر در میان برترین‌های کشوری

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، بر اساس اعلام گروه ارزشیابی سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور،‌ پرویز دانش‌پور از اداره بیابان و سید مهدی عادل‌زاده از معاونت حفاظت منابع طبیعی و ابخیزداری استان در میان برترین‌های دستگاه‌های زیر مجموعه سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور قرار گرفتند.

معیارها و شاخص‌های ارزیابی هر بخش با توجه به عملکرد حوزه، در چگونگی انتخاب کارکنان نمونه ستادی و استانی کشور و استان‌ها موثر بوده است.

علیرغم وسعت کار، کمبود نیرو و اعتبارات، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر همواره معتقد است ۸۰ درصد پیشرفت هر جامعه و سازمانی به نیروی انسانی آن وابسته است و تنها ۲۰ درصد به سایرعوامل بستگی دارد.

سهیل مهاجری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر به خبرنگار فارس در بوشهر گفت: سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور حداقل ۴۰ عنوان فعالیت و عناوین محوری دارد که در توسعه پایدار کشور نقش بسیار ارزنده‌ای دارد و مجموعه نیروی انسانی در استان بوشهر نیز بدون شک بخشی از این توسعه قلمداد می‌شوند.

گفتنی است برای داشتن سازمانی پویا و کار آمد هر ساله کارکنان نمونه کشوری سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در مراسمی معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/۲۲۵۵/صا

http://fna.ir/Q5COEH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *