کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ جهانی کاراته توسط بانوی اسلامشهری

غدیر آرمیان صبح امروز در گفتگویی با خبرنگاران  خبرگزاری فارس از غرب استان تهران اظهارکرد: بانوی کاتارو شایسته اسلامشهر با کسب پیروزی مقتدرانه بر سکوی دوم پیکارهای لیگ جهانی کاراته وان ایستاد. در ششمین مرحله لیگ جهانی موسوم به کاراته وان که، به میزبانی کشور ترکیه در شهر استانبول برگزار شد، نگین باقری بانوی اسلامشهری بعنوان تنها نماینده استان تهران در این پیکارها، حاضر شد وبا غلبه بر حریفان خود، عنوان نایب قهرمانی کاتا انفرادی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

آرمیان بیان کرد: کاتارو شایسته اسلامشهری با کسب ۳ پیروزی مقتدرانه در برابر نمایندگان ترکیه، سوئد وصربستان، راهی دیدار نهایی فینال شد ودر نهایت، آخرین مرحله رقابت خود در دیدار نهایی باقبول شکست برابر ساندراسانچز، نفر اول رنکینگ جهانی وقهرمان اروپا، مدال نقره را کسب نمود.

وی خاطرنشان کرد: نگین باقری با کسب این مدال نگین، باعث شد تا باردیگر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه رقابتهای بین المللی به اهتزاز در آید و سرود ملی جهموری اسلامی ایران در فضای ورزشگاه نواخته شود.

به گزارش خبر گزاری فارس اقشار مختلف مردم شهرستان اسلامشهر، بویژه جامعه ورزش این منطقه کسب این موفقیت را به این بانوی اسلامشهر تبریک عرض نموده و خواستار توفیق روز افزون و موفقیت بیشتر این بانوی دلاور از درگاه خداوندان خواستارند.

انتهای پیام /۶۷۰۲۱

http://fna.ir/VVC6ZW

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *