کشتی تهران از دوران طلایی خود فاصله گرفته است/ نگاهی ویژه به کشتی تهران شود

هادی عامل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری فارس در قرچک، در بررسی وضع کشتی کشور اظهار کرد: شاهد شگفتی‌های زیادی در جریان مسابقات انتخابی تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی بودیم و جوانان جویای‌نام برابر صاحب‌نام‌ها خوش درخشیدند و این شگفتی‌ها نوید آینده خوب و روشنی برای کشتی کشور است.

این کارشناس مسائل کشتی با تأکید بر اینکه شورای فنی کشتی متشکل از استخوان خردکرده‌های باتجربه کشتی کشور است، تصریح کرد: فیلتر مهمی برای راهیابی کشتی‌گیران به تیم ملی و بر تن کردن دوبنده تیم ملی امروز وجود دارد.

عامل با اشاره به اینکه مدیریت فدراسیون کشتی از جنس ورزش کشتی است، اضافه کرد: رسول خادم، سکان‌دار خوبی برای فدراسیون کشتی است؛ زیرا آشنایی کاملی از کشتی و مشکلات جامعه فعالان آن دارد.

وی با بیان اینکه استان تهران در گذشته از قطب‌های اصلی کشتی کشور بوده است، تصریح کرد: امروز هم تهران در مسیر رقابت با سایر استان‌ها مانند مازندران و خطه خراسان قرار دارد.

این کارشناس مسائل کشتی با تأکید بر اینکه کشتی تهران از دوران طلایی خود فاصله گرفته، اضافه کرد: تهران با وجود این هنوز قهرمان‌پرور بوده و چهره‌های شاخصی همچون حسن رحیمی را به کشتی کشور و جهان معرفی کرده است.

عامل با اشاره به اینکه پشتوانه‌سازی باید در استان تهران شکل پررنگی به خود بگیرد، اظهار کرد: باید نگاهی ویژه به کشتی تهران شود و باید استعدادهای کشتی استان تحت شرایط مطلوبی پرورش داده شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *