کشف ۱۷۰ کیلوگرم تریاک و حشیش/ ۶ نفر دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس در کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی محمدیان اظهار کرد: درپی اقدامات اطلاعاتی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، محرز شد که یکی از عناصر قاچاقچی با همدستی ۲ نفر دیگر، قصد دارند مقادیر قابل‌توجهی مواد مخدر را از رابطان خود در تهران تحویل گرفته و برای توزیع و فروش به کرج منتقل کنند.

وی افزود: پس از رصد تحرکات اعضای باند، زمانی که متهمان با استفاده از ۲ دستگاه خودرو سمند و پژو ۴۰۵، قصد انتقال مواد از تهران به کرج را داشتند، با سرعت عمل مأموران غافلگیر شده و خودروهای آن‌ها در محدوده گرمدره توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز ادامه داد: در بازرسی از خودرو سمند، مقدار ۲۸ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک و ۱۰۲ کیلوگرم  حشیش کشف شد.

سردار محمدیان تشریح کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز در بازجویی‌های تکمیلی مأموران به محل دپو مواد مخدر در تهران اعتراف کردند که با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، به مکان موردنظر اعزام و در بازرسی از مخفیگاه آن‌ها، ۳۹ کیلو و ۱۵۰ گرم تریاک و یک کیلو و ۳۰ گرم حشیش با لفافه کشف و در این رابطه ۳ نفر سوداگر مرگ دستگیر شدند.

در این عملیات جمعاً ۱۷۰ کیلو و ۵۸۰ گرم حشیش و تریاک کشف و در این رابطه ۶ سوداگر مرگ نیز دستگیر شدند.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *