کشف ۷۲۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس همدان و کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان، سردار بخشعلی کامرانی‌صالح از کشف ۷۲۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در یک عملیات مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پلیس همدان و کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: در پی اشراف اطلاعاتی ایجادشده بر روی یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر فعال در استان‌های غربی کشور، سریعاً با اعزام تیمی بررسی‌های لازم صورت گرفت.

وی با بیان اینکه طی بررسی‌ها مشخص شد باند مذکور قصد انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از نوع تریاک از طریق کامیون به غرب کشور را دارد، گفت: با همکاری اطلاعاتی هدفمند، هوشمندانه و دقیق پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان و کرمانشاه محموله مواد مخدر مورد نظر شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: در یک عملیات ضربتی محموله مذکور توقیف و مقدار ۷۲۰ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط و یک نفر از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر دستگیر شد؛ تلاش در خصوص دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.

وی در پایان یادآور شد: به طور حتم اجرای عملیات‌های پیچیده فرااستانی گویای تسلط اطلاعاتی پلیس و تعامل هدفمند در امر مبارزه با مواد مخدر با سایر استان‌ها از رویکردهای اصلی انتظامی استان همدان است.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *