کمالوند: از دست مسئولان باشگاه ناراحتم و شرایط تغییر نکند، می‌روم/ هیچ‌ کس اینجا درست کار نمی‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، فراز کمالوند پس از تساوی نفت آبادان مقابل ذوب آهن گفت: دست تک تک مردم را می‌بوسم که ۹۰ دقیقه تشویق کردن و حق مسلم ما پیروزی بود. بعد از پنالیی سخت بود که به بازی برگردیم. خیلی سخت است که از ذوب‌آهن دو گل بخورید و برگردید. حتی می‌توانستیم با زدن پنالیی برنده هم بشویم.

کمالوند عنوان کرد: این همه تماشاگر با شور و هیجان می‌آیند و ما را تشویق می‌کنند اما باید خیلی از مسائل در باشگاه تغییر کند. از دست مسئولان باشگاه ناراحتم و می‌خواستم این موضوع به گوش آن‌ها برسد. گفته بودم این بازی را رایگان اعلام کنند اما این کار را نکردند. این تیم مال مردم است و وقتی کسی پول بلیط ندارد چه کار باید کند.

وی گفت: اگر در بازی‌های بعدی قبل از بلیط‌فروشی در را باز نکنند تا مردم بیایند خودم همه بلیط‌ها را می‌خرم و به مردم می‌دهم، مگر چقدر می‌شود، حدود ۴، ۵ میلیون. این تیم سال گذشته در آستانه سقوط بود و حالا با ۵، ۶ بازیکنی که ما آوردیم شرایط تغییر کرده است. 

سرمربی نفت آبادان با اشاره به اینکه بلیط‌فروشی فقط یکی از مشکلات است،‌ گفت: ما مشکلات زیاد دیگری هم داریم که اگر حل نشود ادامه همکاری با نفت آبادان برای من خیلی سخت خواهد بود. نمی‌دانم زمین را درست کنم، چمن آب بدهم، فیزیوتراپ بیاورم یا تدارکات. اگر تدارکات کارش را درست انجام ندهد مجبورم از خارج از استان بیاورم آن وقت دیگر نباید ناراحت باشد. باغبان زمین را آب نمی‌دهد من باید کار فنی کنم یا چمن بزنم. هیچ کس اینجا کارش را درست انجام نمی‌دهد.

کمالوند ادامه داد: هنوز دو نفر از بازیکنان ما خانه ندارند و با مشکل مواجه هستند اگر این شرایطی که گفتم تغییر نکند دیگر روی نیمکت نفت آبادان نخواهم نشست و آخرین بازی‌ام است.

وی با اشاره به یکسری حرف‌ها در دل من است،‌ گفت: فشار عظیمی روی ما می‌آورند که چرا حامد لک یا سوشا مکانی را می‌خواستیم. یک ماه می‌گفتند میلاد بازی کند و بازی کرد اما بازیکن باید آماده باشد که به زمین برود. دو ماه است که سرمربی نفت هستم و بازیکنان تاکنون انتقادی نکردند و این هم به خاطر من بوده است، من هم باید بتوانم زحمات آنها را جبران کنم. اگر باشگاه فشار را از روی من برندارد دیگر نمی‌توانم ادامه دهم. 

کمالوند اظهار داشت: روزی ۱۰، ۱۲ ساعت کار می‌کنم در این دو ماه ۶ کیلو وزن کم کردم نمی‌توانم خودم زمین را غلطک بزنم و دنبال ویزای بازیکن خارجی هم باشم. مگر یک آدم چقدر توان دارد؟ از مدیریت باشگاه گلایه دارم که حرف من را برای عدم بلیط‌فروشی قبول نکردند. با این شرایط اگر نتوانند من را تحمل کنند فرد دیگری را بیاورند، مشکلی نیست.

انتهای پیام/ذ/۲۳۴۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *