کمر اسلام آمریکایی در سوریه شکسته می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، پاسدار شهباز شعبانی پیش از ظهر امروز در حاشیه تشییع پیکر پاک شهید فاطمی «سلام اکبری» در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بحث نبرد اسلام و کفر همچنان ادامه خواهد داشت اما نبرد سوریه تکلیف خیلی مسائل را مشخص کرده و کمر تکفیریان را به‌گونه‌ای می‌شکند که دیگر تا مدت‌ها عرض‌اندام نکنند.

وی افزود: جنگ با کفار و تکفیریان تمام‌شدنی نیست و هر جای زمین کربلا و هر روز عاشورایی برای دفاع از اهل‌بیت است اما به‌طورقطع با عملیاتی که در حلب صورت پذیرفت و ادامه آن در مناطق دیگر، کمر تکفیریان خردشده و به‌زودی کار یکسره می‌شود.

شعبانی خاطرنشان کرد: شهید سلام اکبری از مدافعان حرم فاطمیون و متولد سال ۱۳۷۳ بود و حدود ۲۰ روز در مناطق عملیاتی حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه جوشش برادران بسیجی و مردم عادی برای حضور در شمار لشگریان دفاع از حرم بسیار زیاد است، ابراز داشت: روزانه تعداد کثیری به ما مراجعه می‌کنند تا به مناطق عملیاتی سوریه اعزام شوند اما فعلاً هیچ‌گونه فراخوان اعزام و ثبت‌نام وجود ندارد.

مسؤول مدیریت ایثارگران سپاه فجر فارس تصریح کرد: درصورتی‌که نیاز باشد و فراخوان اعزام داوطلب به سوریه اعلام شود به‌طورقطع مردم ولایتمدار در راستای دفاع از اسلام از محدوده مرزهای جغرافیایی فراتر رفته و برای دفاع از حریم اهل‌بیت سر از پا نمی‌شناسند.

شعبانی یادآور شد: همین اکنون نیز شمار بسیاری برای اعزام مراجعه می‌کنند و ما واقعاً جوابگویی شور ولایی و عشق این عزیزان به اهل‌بیت عصمت و طهارت نیستیم اما در شرایط فعلی هیچ‌گونه فراخوان و ثبت‌نام عمومی نداریم.

به گفته وی، مراسم بزرگداشت شهید سلام اکبری فردا ساعت ۱۷ در مسجد فاموری خیابان حسینی ابتدای شاهزاده قاسم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۷۶۰۰۱/ر۳۰/

http://fna.ir/LIRDFE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *