کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بهارستان حائز رتبه برتر در استان تهران است

به گزارش خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهارستان، علی‌اکبر پوراحمدنژاد در همایش قاچاق کالا و تأثیر آن بر اقتصاد ملی که در محل فرمانداری بهارستان برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه ما در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، مبارزه جدی با قاچاق است و از لحاظ شرعی نیز رهبر معظم انقلاب فرمودند که مبارزه با قاچاق واجب است.

وی با تأکید بر آگاهی‌سازی مردم نسبت به تبعات قاچاق کالا بیان کرد: در سال گذشته در استان ۱۲ هزار و ۵۰۵ پرونده قاچاق در مراجع قضایی تشکیل شد و بر اساس برآوردها ۴۰ درصد از کسانی که در این پرونده‌ها متهم شده‌اند به علت جهل قانون بوده و از جرم بودن کار خود اطلاعی نداشته‌اند.

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران ادامه داد: در سال جاری آمار کشفیات ما به دو برابر افزایش پیدا کرده است.

وی با تأکید بر ناامن کردن فضا برای قاچاقچیان گفت: استان تهران مبدأ قاچاق نیست ولی مقصد عمده قاچاق است و به خاطر ناامنی شهر تهران، قاچاقچیان به شهرستان‌های استان چشم دوخته‌اند.

پوراحمدنژاد در پایان با قدردانی از تلاش‌های کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان اظهار داشت: کمیسیون شهرستان بهارستان جزء گروه‌های برتر و حائز رتبه برتر در استان تهران است و اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده است.

انتهای پیام/۳۱۴۵/ز

http://fna.ir/MSEQFH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *