گره‌گشایی از مشکلات مردم بهترین وسیله تقرب مسؤولان به پروردگار است

به گزارش خبرگزاری فارس از بشاگرد، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی شامگاه یکشنبه در جمع مردم بشاگرد اظهار داشت: منجی عالم بشریت با ظهور خود جهانی را پر از عدل و داد خواهد کرد و آنچه را که در بعثت، غدیر و عاشورا حفظ شد به دست مبارک مهدی موعود(عج) ترویج و گسترش خواهد یافت.

وی افزود: تمامی ایام و اعیاد زمینه‌ساز ظهور حضرت حجت(عج) است، ائمه اطهار(ع) به عنوان حلقه اتصال بین انسان و خالق هستی هستند و برای هدایت بشر آمده‌اند.

تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: مردم با ایمان و متدین بشاگرد علیرغم محرومیت‌ها و مشکلات مادی ولایتمداری خود را ثابت کرده‌اند.

رئیسی بیان داشت: مقام معظم رهبری تاکید فراوان بر رفع محرومیت از فقرا و ایجاد اشتغال در کشور را دارند، شهرستان بشاگرد نیز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد تلاش مسؤولان نظام مقدس برای رفع مشکلات و محرومیت در این شهرستان بودند.

وی اضافه کرد: برای توسعه شهرستان بشاگرد تنها مسؤولان تلاش نکردند بلکه گروه‌های جهادی متشکل از دانشجویان دختر، پسر و طلبه‌ها با حضور در مناطق محروم با اخلاص، خدمات ارائه می‌دهند و به این اقدام خود افتخار می‌کنند.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: به فرموده ائمه اطهار(ع)، گره‌گشایی از کار مردم بعد از انجام واجبات و ترک محرمات، بهترین وسیله تقرب به درگاه حق تعالی است، بر این اساس، هیچ وسیله‌ای برای قرب الهی بهتر از گره گشایی از مشکلات خلق‌الله نیست.

وی تاکید کرد: امروزه برای مسؤولان، مدیران و متولیان، هیچ امری مهمتر و بهتر از خدمت به مردم نیست، مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی مستحق بهترین خدمات  هستند.

رئیسی گفت: افرادی هستند که عشق به زیارت امام رضا(ع) در دلشان دارند اما علیرغم عشق و دلدادگی‌شان به امام رئوف، مشکلات مالی اجازه نمی‌دهد به زیارت امام رضا(ع) نائل شوند، مسؤولان چنین افرادی را شناسایی کنند تا با هماهنگی‌های لازم یا آستان قدس رضوی زمینه حضورشان در بارگاه امام هشتم فراهم شود.

وی بیان کرد: پیگیر مشکل بی‌آبی شهرستان بشاگرد بودیم مطلع شدیم که آبرسانی با دو دستگاه تانکر انجام می‌شود، برای تسهیل در تامین آب مقرر شد تا رفع کامل مشکل بی‌آبی در این شهرستان، دو دستگاه تانکر دیگر اضافه شود.

تولیت آستان قدس رضوی با مهم برشمردن مساله فرهنگی بیان کرد: حفظ ارزش‌های نظام مقدس توسط نسل جوان به عنوان بزرگترین سرمایه برای کشور و نظام است، باید قدردان این سرمایه بود.

انتهای پیام/ج/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *