‌آتش‌سوزی در پالایشگاه نفت تهران/ ۶ نفر جان باختند/ حریق مهار شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس استان تهران، یکی از واحدهای پالایشگاه نفت تهران بعدازظهر امروز دچار حریق شد و در آن تعدادی از متخصصان کشته و شماری زخمی شدند.

حمیدرضا جعفری، مدیر روابط عمومی پالایشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: حدود ساعت ۱۶ عصر امروز آتش‌سوزی در یکی از واحدهای پالایشگاه نفت تهران که تحت تعمیر بود، به وقوع پیوست و در این حادثه ۶ نفر جان باختند و دو نفر راهی بیمارستان شدند.

به گزارش فارس؛ این آتش‌سوزی در همان ساعات اولیه مهار شده است و اعزام مأموران آتش‌نشانی باقرشهر به پالایشگاه نفت تهران با خبر اطفای حریق لغو شد.

پالایشگاه نفت تهران در جاده قدیم قم و نرسیده به باقرشهر واقع شده است؛ رئیس آتش‌نشانی باقرشهر به فارس گفت: مأموران ایستگاه آتش‌نشانی شهرداری باقرشهر در حال اعزام به محل حادثه در پالایشگاه نفت تهران بودند که در پی تماس پالایشگاه مبنی بر اطفای حریق اعزام لغو شد.

ابوالفضل رضایی تصریح کرد: با توجه به اینکه اعزام نیروهای آتش‌نشان به محل وقوع آتش‌سوزی لغو شد، از تعداد مصدومان و فوت‌شدگان بی‌خبر هستیم.

وی یادآور شد: خبر و اطلاعاتی که از جانب ایستگاه آتش‌نشانی شهرداری باقرشهر و از سمت بنده منتشر و ارسال می‌شود، صحت ندارد.

انتهای پیام/ن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *