۱۰ درصد شهدای ترور کشور متعلق به کردستان است

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سید محمدجواد هاشمی‌نژاد امشب در شب خاطره شهید ملا محی‌الدین بیانی اظهار کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون توسط بیش از ۳۰ گروهک تروریستی بیش از ۱۷ هزار نفر از هموطنان را به شهادت رسیده‌اند.

وی افزود: از این تعداد بیش از ۱۲ هزار نفر توسط گروهک منافقین به شهادت رسیده‌اند و جنایات این گروهک تمامی نقاط مختلف کشور را مورد هجمه قرار داده است.

مدیر بنیاد هابیلیان خاطرنشان کرد: از این تعداد شهید والامقام بیش از یک‌هزار و ۸۷۰ شهید متعلق به کردستانی‌هاست و این مظلومیت مردمان این خطه از میهن اسلامی را نشان می‌دهد.

وی افزود: تمامی این گروهک‌های تروریستی در آمریکا و کشورهای اروپایی دفتر رسمی دارند و آن‌ها هم همین گروه‌ها را تروریست می‌دانند اما به آنان اجازه فعالیت می‌دهند.

هاشمی‌نژاد اظهار کرد: ایران یکی از بزرگ‌ترین قربانیان تروریست است اما متأسفانه دشمنان انقلاب اسلامی همواره کوشیده‌اند که این جنایات گروه‌های تروریستی علیه ملت ایران را کم‌رنگ جلوه دهند.

وی افزود: دشمن به دنبال خاموش کردن نام و یاد شهداست و بر ما واجب است که نام و یاد شهدا را گرامی بداریم.

مدیر بنیاد هابیلیان عنوان کرد: بازماندگان شهدای تروریستی اسناد محکومیت جنایات گروه‌های تروریستی هستند، بنابراین در همین راستا یادواره یک‌هزار و ۸۲۷ شهید ترور کردستان در روز ۲۷ آذر ماه ۹۶ در سنندج برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *