۱۰۰ هکتار از اراضی شهرک صنعتی ۴ تبریز دارای معارض است

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی، سیدمرتضی نیرومنداسکویی در نشست کمیته حقوقی و قضایی حمایت از سرمایه‌گذاری که در شهرک صنعتی۴ تبریز اظهار داشت: با حمایت‌های دستگاه قضایی ۱۱٫۲ هکتار از اراضی دارای معارض شهرک صنعت عالی نسب آزادسازی شده و ۱۷ قطعه زمین صنعتی برای واگذاری آماده‌سازی شد.

وی افزود: شهرک صنعتی تبریز ۴ نیز یکی از شهرک‌های تقاضامحور استان می‌باشد که کلیه زیرساخت‌های آن آماده‌سازی شده و تاکنون ۵۷۰ فقره قرارداد در آن منعقد شده است.

نیرومند ادامه داد: در حال حاضر ۱۰۰ هکتار از اراضی این شهرک دارای معارض می‌باشد که پیش‌بینی می‌شود با آزادسازی آن حدود پنج هزار نفر اشتغالزایی شود.

وی گفت: این معارضین در حالی از سرمایه‌گذاری در شهرک ممانعت می‌کنند که سند مالکیت کل اراضی در اختیار آن به نام شرکت شهرک‌های صنعتی صادر شده است.

دادستانی مرکز استان آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست گفت: با توجه به سوابق موجود و بررسی‌های به عمل آمده تاکنون فردی برای ادعای مالکیت خود در این اراضی سندی ارایه نکرده است.

موسی خلیل‌الهی افزود: حمایت از تولید و اشتغال وظیفه همه ما بوده و نباید با اقدامات مجرمانه این چنینی از سرمایه‌گذاری و اشتغالزایی ممانعت شود.

انتهای پیام/ک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *