۳ تنیسور قم در جمع برترین‌های ایران

حسین لطفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم اظهار کرد: به واسطه توجه ویژه‌ای که به رده‌های سنی پایه در تنیس قم وجود دارد و مربیان با دانش این رشته استعدادها و نخبه‌های این رشته را به خوبی پرورش می‌دهند، خوشبختانه تنیس قم در سطح کشور حضور مستمر و موفقی دارد.

وی ادامه داد: پیشرفت‌های خوب و قابل ملاحظه تنیس قم موجب شده تا در اکثر رقابت‌های کشوری این رشته شاهد حضور موفق و شاخص نمایندگان تنیس قم باشیم و به همین دلیل تنیسورهای قم در رنکینگ‌های اعلام شده از سوی فدراسیون همواره در جمع برترین‌های جای می‌گیرند.

دبیر هیأت تنیس استان قم با اشاره به معرفی تنیسورهای برتر بخش بانوان و پسران کشور از سوی فدارسیون این رشته، بیان کرد: از سوی سازمان لیگ تنیس رتبه نفرات برتر حاضر در رنکینگ بزرگسالان زنان و دو رده سنی زیر ۱۶ و ۱۸ سال پسران معرفی شدند و نام سه نماینده قم در جمع برترین‌های پسران قرار گرفت.

وی اضافه کرد: مهدی آدابی به همراه سیدعلی سیدصاحلی در رده سنی زیر ۱۸ سال به همراه محمدسینا یوسف‌زاده در رده سنی زیر ۱۶ سال سه تنیسور استان قم در بین برترین‌ پسران تنیسور کشور قرار گرفته‌اند و این اتفاق مایه افتخار خانواده بزرگ تنیس و جامعه ورزش قم است.

لطفی عنوان کرد: در رده سنی زیر ۱۸ سال پسران محمد خوش‌خلق از تهران با کسب ۵۸۱ امتیاز در جایگاه نخست ایستاده، مهدی آدابی از قم با کسب ۵۳۶ امتیاز در رتبه دوم قرار گرفته و عماد گودرزی از خراسان‌رضوی با کسب ۴۵۶ امتیاز رتبه سوم را به دست آورده است،‌ ضمن اینکه سیدعلی سیدصالحی از قم با کسب ۲۴۶ امتیاز دهم است، در شرایطی که در این رده‌بندی ۷۸ تنیسور صاحب رنکینگ هستند.

دبیر هیأت تنیس استان قم افزود: در رده سنی زیر ۱۶ سال پسران آریا حیدری از فارس با کسب ۵۸۲ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد، محمدسینا یوسف‌زاده از قم با کسب ۵۶۲ امتیاز در رتبه دوم جای گرفته و علیرضا بهزادپور از هیأت تنیس تهران با کسب ۵۴۴ امتیاز سوم است، در حالی که در این رده‌بندی ۹۹ تنیسور صاحب رنکینگ هستند.

انتهای پیام/ذ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *