۵۰ واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل در سیرجان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، شهباز حسن‌پور صبح امروز در بازدید مدیرعامل بانک رفاه از واحدهای صنعتی و معدنی سیرجان اظهار داشت: یک تیم اقتصادی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به شهرستان سیرجان آمدند و واحدهای مختلفی مورد بازدید قرار گرفت.

وی بیان داشت: همچنین بازدیدی از تعدادی از واحدهای تولیدی و بزرگترین شرکت سنگ آهن خاورمیانه شرکت گهر زمین داشتند و تقاضای ۳۰۰ میلیارد تومان وام را برای این مجموعه داریم با توجه به اینکه بعضی پروژه‌ها تمام شده پیمانکاران باید کارگرانشان را تعدیل کنند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: به دستور ریاست جمهور و وزارت کار باید از اخراج کارگران جلوگیری شود و  مذاکراتی که با پوریانی مدیر مجموعه داشتیم، پذیرفتند تدابیری شود تا پروژه‌های جدید شروع شود.

حسن‌‌پور افزود: بانک رفاه استان کرمان رتبه اول را در جذب سرمایه‌ها در ماه گذشته در کشور داشته است و این نشانه رضایت مردم استان کرمان از این بانک است.

وی ادامه داد: درخواست ما از بانک رفاه این است که ۵۰ واحد صنعتی نیمه تعطیل در منطقه ویژه اقتصادی در شهرک صنعتی شماره یک و شهرک صنعتی شماره دو سیرجان است که دو واحد مستقیم مربوط به وزارت کار است و یکی کارخانه لاستیک بارز و کارخانه پارس الکترونیک که پنج سال تعطیل هستند و باید سریع‌تر راه‌اندازی شوند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۵/خ۲۰

http://fna.ir/1PS5YM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *