۷ طرح آب و فاضلاب در استان اصفهان به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، عصر امروز هفت طرح آب و فاضلاب در استان اصفهان با حضور مسؤولان استانی و با حضور معاون وزیر نیرو به بهره‌برداری رسید و عملیات اجرایی برخی از آن‌ها آغاز شد.

بهره‌برداری از پروژه‌های آب و فاضلاب در محلات حاشیه‌نشین و محروم شهر اصفهان شامل حصه شمالی و جنوبی، شهرک‌های سرو و امام حسین (ع)، جلوان، ارزنان و دارک، بهره‌برداری از پروژه خط انتقال فاضلاب غرب، شمال و شرق شهر اصفهان (پروژه نگین) و بهره‌برداری از ارتقای فاز دوم فاضلاب شمال شهر اصفهان برخی از این پروژه‌ها است.

آغاز عملیات پروژه فاضلاب شهر کوشک (خمینی‌شهر) از محل تبصره ۳ (مشارکت مردمی)، آغاز عملیات اجرایی شبکه فاضلاب منطقه شرقی شهر نجف‌آباد به روش سرمایه‌گذاری فاینانس داخلی (تبصره ۳)، آغاز عملیات پروژه فاضلاب شهر کهریزسنگ از محل تبصره ۳ و آغاز عملیات اجرایی بازسازی و بازرسی شبکه فاضلاب به اصفهان از محل فاینانس خارجی از دیگر پروژه‌هایی بود که امروز افتتاح شد.

به گزارش فارس شبکه فاضلاب شهر کهریزسنگ با طول شبکه ۴۵ کیلومتر، شبکه فاضلاب منطقه شرقی شهرستان نجف‌آباد با طول ۴۸۴ کیلومتر، شبکه جمع‌آوری و خط انتقال مناطق حصه جنوبی و شمالی، دارک، شهرک‌های امام حسین (ع) و سرو، جلوان و ارزنان با طول شبکه‌ای ۵۴ کیلومتر، خط انتقال فاضلاب غرب، شمال و شمال شرق شهر اصفهان (پروژه نگین) به طول شبکه ۲۰ کیلومتر امروز به بهره‌برداری رسیدند و یا برخی از آن‌ها به فاز اجرایی رسیدند.

این پروژه‌ها با مبلغی بالغ‌ بر ۳ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال اجرایی شده بودند که امروز با حضور مسؤولان و مردم پرشور منطقه حصه در آیینی به بهره‌برداری رسیدند.

انتهای پیام/ی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *